فهرست
سیمئونه: برای دفاع از عنوان قهرمانی باید بهتر شویم
سیمئونه: برای دفاع از عنوان قهرمانی باید بهتر شویم

سیمئونه: برای دفاع از عنوان قهرمانی باید بهتر شویم

آی اسپورت- دیه گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، معتقد است اگر می خواهند در فصل پیش رو هم در کورس قهرمانی باشند، باید در هفته های پیش رو پیشرفت کنند.

شاگردان سیمئونه شب گذشته با پیروزی 2-1 مقابل ایبار، اولین برد این فصل شان در لالیگا را به دست آوردند. در این دیدار اتلتیکو ابتدا با دو گل پیش افتاد اما حریف باسکی تلاش زیادی برای جبران نتیجه انجام داد و چیزی نمانده بود که کار را به تساوی بکشند. سیمئونه تایید کرد که تیمش باید نسبت به دو هفته ابتدایی بهتر شود و تاکید کرد که بازیکنان جدیدش هنوز به محیط تازه عادت نکرده اند.

او به خبرنگاران گفت:\" ما باید سخت تلاش کنیم و بهتر شویم. این چیزی است که بیشتر از همه ما را راضی می کند. پیروزی نکته مثبتی است و از این نظر، امیدواریم که تلاش مان نتیجه بدهد. ویژگی های بازیکنانی که آمدند با آنهایی که از ما جدا شدند، یکی نیست. بناراین نیاز دارند تا با تیم تطبیق پیدا کنند.

همان طور که بازی های ابتدایی این فصل نشان داد، هیچ تیمی بهتر از بقیه نیست. همه نتایج نزدیک بود. ما خیلی خوب شروع کردیم اما پس از آن، در بازی راحت نبودیم. هیجان کسب امتیاز، بیش از اینکه اشتیاق ما را بیشتر کند، به ما ضربه زد.\"

مربی آرژانتینی اتلتیکو همچنین در پاسخ به این سوال که آیا پیش از پایان بازار نقل و انتقالات، خرید دیگری خواهند داشت یا خیر، گفت:\" با مدیران باشگاه صحبت خواهیم کرد. هنوز وقت داریم. باید ببینیم خرید و فروش دیگری می توانیم داشته باشیم یا نه.\"

     
آی اسپورت
2014-08-31 09:43:19
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر