فهرست
پیش بازی سوسیه داد- رئال مادرید: بدون آنخل و ژابی
پیش بازی سوسیه داد- رئال مادرید: بدون آنخل و ژابی

پیش بازی سوسیه داد- رئال مادرید: بدون آنخل و ژابی

آی اسپورت- رئال مادرید امشب در اولین دیدار بعد از جدایی آنخل دی ماریا و ژابی آلونسو، میهمان رئال سوسیه داد خواهد بود.


رئال مادرید؛ بازگشت آنوئتای دوست داشتنی

بعد از پیوستن تونی کروس و خامس رودریگس، مشخص بود که ممکن است در فصل پیش رو به دی ماریا و آلونسو کمتر بازی برسد و به همین دلیل، کارلو آنچلوتی به آنها اجازه داد تا سانتیاگو برنابئو را ترک کنند. این در حالی است که این دو از عوامل اصلی موفقیت های رئال در چند سال اخیر بودند.

رئالی ها فصل جدید را با پیروزی 2-0 مقابل کوردوبا آغاز کردند؛ دیداری که در آن کریم بنزما و کریس رونالدو، گل های رئال را به ثمر رساندند. با این وجود، آنها بهترین بازی شان را ارائه ندادند و تیم میهمان در نیمه دوم فشار زیادی روی دروازه آنها وارد کرد.

کارلتو امیدوار است که تیمش در دیدار امشب در آنوئتا بتواند ریتم هجومی اش را پیدا کند و بتواند به روند شکست ناپذیری اش در خانه سوسیه داد از فصل 04-2003 ادامه بدهد.

سوسیه داد؛ بعد از فاجعه

سوسیه داد در چند فصل اخیر نمایش های چندان خوبی مقابل رئال نداشت و فصل گذشته هم در دو دیدار رفت و برگشت، 9 گل از رئال دریافت کرد. ضمن اینکه تیم میزبان در حالی پای به این دیدار می گذارد که هفته گذشته با شکست 3-1 مقابل تیم روسی کراسنودار در مجموع دو دیدار، از لیگ اروپا حذف شد. شاگردان خاگوبا آراسته در طی 19 دقیقه، سه گل دریافت کردند تا از حضور در رقابت های اروپایی این فصل محروم شوند.   

سوسیه داد برای این دیدار محروم جدیدی ندارد و تنها آلفرد فینبوگاسون و یون آنسوتگی نمی توانند تیم شان را در این دیدار همراهی کنند. کارلوس ولا که در دیدار مقابل کراسنودار به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفت، ممکن است در دیدار امشب در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

 

     
آی اسپورت
2014-08-31 10:38:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر