فهرست
پیش بازی لسترسیتی- آرسنال؛ چالش بزرگ توپچی ها
پیش بازی لسترسیتی- آرسنال؛ چالش بزرگ توپچی ها

پیش بازی لسترسیتی- آرسنال؛ چالش بزرگ توپچی ها

آی اسپورت- بعد از شروع خوب لسترسیتی در بازگشت به لیگ برتر، آرسن ونگر انتظار دارد که تیمش در دیدار امروز با یک چالش بزرگ روبرو شود.

 

لسترسیتی؛ به دنبال اولین سه امتیاز

شاگردان نایجل پیرسون در دو دیدار ابتدایی شان در رقابت های این فصل تنها یک امتیاز کسی کردند اما نمایش های آنها امیدواری زیادی برای هواداران این تیم ایجاد کرده است.

آنها در اولین دیدار فصل مقابل اورتون به تساوی 2-2 رسیدند و در دیدار دوم مقابل چلسی هم اگرچه 2-0 شکست خوردند اما برای بیش از یک ساعت توانستند دروازه شان را بسته نگه دارند.

اگرچه شکست در جام اتحادیه مقابل تیم دسته دومی شروزبری تاون، نگرانی هایی را به وجود آورد اما آنها اگر می خواهند ماه آگوست را بدون پیروزی به پایان نرسانند، باید در دیدار امروز برابر قهرمان فصل قبل جام حذفی به پیروزی برسند.

دنی درینک واتر و جمی واردی با پشت سر گذاشتن مصدومیت، می توانند در این دیدار لستر را همراهی کنند اما متی جیمز و متیو آپسون، همچنان مصدوم هستند.

 

آرسنال؛ آگوست، بدون شکست می ماند؟

در سمت مقابل، آرسنالی ها می خواهند ماه آگوست را بدون شکست به پایان برسانند. آنها در این ماه با پیروزی مقابل منچسترسیتی، قهرمان کامیونیتی شیلد شدند؛ به مرحله گروهی لیگ قهرمانان راه پیدا کردند و از دو دیدار ابتدایی شان در لیگ هم 4 امتیاز گرفتند.

توپچی ها در چمپیونزلیگ با پیروزی 1-0 مقابل بشیکتاش، برای هفدهمین فصل پیاپی، به مرحله گروهی این رقابت ها پای گذاشتند و اکنون یک آزمون دشوار دیگر در پیش دارند. آرسنال در هفته اول با گل ثانیه های پایانی آرون رمزی توانست کریستال پالاس را شکست بدهد و در دیدار بعدی هم برابر اورتون، با دو گل در 10 دقیقه پایانی، کار را به تساوی کشید.
البته تساوی در گودیسون پارک با مصدومیت الیویه ژیرو، به کام توپچی ها تلخ شد. البته بدون ژیرو و میکل آرتتا که او نیز محروم است، باز هم آرسنال حریف دشواری برای لستر خواهد بود.

آرون رمزی که به دلیل محرومیت نتوانست توپچی ها را در دیدار برگشت مقابل بشیکتاش در چمپیونزلیگ همراهی کند، در دیدار امروز بار دیگر از ابتدا به میدان خواهد رفت اما داوید اوسپینا و کیه رون گیبس، هنوز شرایط بازی کردن را پیدا نکرده اند.

     
آی اسپورت
2014-08-31 11:08:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر