فهرست
پیش بازی تاتنهام- لیورپول؛ پاگشای سوپر ماریو
پیش بازی تاتنهام- لیورپول؛ پاگشای سوپر ماریو

پیش بازی تاتنهام- لیورپول؛ پاگشای سوپر ماریو

آی اسپورت- لیورپولی ها بعد از شکست 3-1 مقابل منچسترسیتی، به سه امتیاز دیدار امروز مقابل تاتنهام نیاز دارند و به همین دلیل، برندان راجرز نمی خواهد کرد که اولین حضور ماریو بالوتلی در ترکیب قرمزها، تمرکز تیمش را به هم بزند.

 

لیورپول؛ اولین ماموریت سوپر ماریو

مهاجم ملی پوش ایتالیایی که هفته گذشته به طور رسمی به لیورپول پیوست، می تواند در دیدار امروز در وایت هارت لین به میدان برود و همین مسئله، توجهات را به سوی او معطوف کرده است. سوپر ماریو که 18 ماه قبل از منچسترسیتی به میلان رفته بود، با اعلام اینکه بازگشتش به سری آ، اشتباه بود، قراردادی طولانی مدت با قرمزهای مرسی ساید امضا کرد.

او در 43 بازی برای روسونری، 26 گل به ثمر رساند و راجرز امیدواری است که او بتواند جای خالی لوئیس سوارس را به خوبی پر کند. بالوتلی در آخرین دیداری که پیش از ترک منچسترسیتی مقابل تاتنهام انجام داد، گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند و اگر بتواند در دیدار امروز هم این کار را تکرار کند، محبوبیت زیادی بین هواداران لیورپول پیدا خواهد کرد.

احتمالا راجرز در دیدار امروز از آدام لالانا هم در ترکیب اصلی استفاده خواهد کرد؛ بازیکنی که فصل گذشته زیر نظر مائوریسیو پوچتینو، سرمربی فعلی تاتنهام، در ساوتهمپتون، نمایش های خوبی ارائه داد. اما آلبرتو موره نو، گلن جانسون و خوسه انریکه به دلیل مصدومیت نمی توانند قرمزها را در این دیدار همراه کنند.  تاتنهام؛ فرصت انتقام

در سوی دیگر، تاتنهام در دو دیدار ابتدایی اش دراین فصل نشان داد که می خواهد با مائوریسیو پوچتینو، ناکامی فصل قبل را به فراموشی بسپارد. آنها در دو دیدار ابتدایی برابر وستهم و کوئینزپارک رنجرز به پیروزی رسیدند و در لیگ اروپا هم به مرحله گروهی راه پیدا کردند.
البته تاتنهامی ها هنوز دریافت 9 گل در دو دیدار فصل قبل مقابل لیورپول را فراموش نکرده اند و مطمئنا با احتیاط بیشتری در دیدار امروز راهی میدان می شوند. شکست فصل قبل 5-0 تاتنهام مقابل لیورپول در وایت هارت، پایان دوران آندره ویلاس بواس در این باشگاه بود؛ هرچند تیم شروود هم نتوانست نتیجه بهتری در دیدار برگشت بگیرد. کایل واکر و روبرتو سولدادو تنها مصدومان تاتنهام هستند و پوچتینو بقیه بازیکنانش را در اختیار دارد.

     
آی اسپورت
2014-08-31 11:25:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر