فهرست
گزارش روز: برهانی، مهاجمی غیر قابل پیش بینی
گزارش روز: برهانی، مهاجمی غیر قابل پیش بینی

گزارش روز: برهانی، مهاجمی غیر قابل پیش بینی

آی اسپورت - گل آرش برهانی به گسترش فولاد نمونه یک گل حرفه ای و بدون نقص بود که تنها یک گلزن قهار می توانست آن توپ را تبدیل به گل کند. اما همین گلزن قهار چند دقیقه بعد، در شرایطی که می تواند توپ را به هم تیمی هایش پاس بدهد در حرکتی عجیب توپ را به آسمان  می کوبد و بعدش ادعا می کند که قصد پاس دادن به آنها را داشته است.

آرش برهانی بازیکنی است که گاهی اوقات بی نظیر است و بعضی وقتها طوری بازی می کند که انگار دست و پاهایش به درستی از مغزش فرمان نمی گیرند.

بهتاش فریبا مربی سابق استقلال در مورد سبک بازی برهانی می گوید: او یک بازیکن تک است و هیچ کسی را نمی توان با او مقایسه کرد. بارها برای او تمرین گذاشتیم که هنگام داشتن موقعیت گلزنی تمرکزش را بیشتر کند و دقتش در زدن ضربات آخر را بالا ببرد اما او هیچ تغییری نسبت به گذشته اش نکرد.

فریبا ادامه می دهد: به نظرم باید سبک بازی آرش را به حساب غیر قابل پیش بینی بودن او گذاشت و گرنه آرش یک خصوصیت ویژه دارد و آن اینکه به خوبی می تواند خودش را در موقعیت گلزنی قرار دهد. او بهترین گلزن باشگاه استقلال است اما مثل تمام گلزن های بزرگ، بعضی اوقات از گل کردن ساده ترین توپها هم عاجز می ماند.

     
آی اسپورت
2014-08-31 11:25:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر