فهرست
نفت بیانیه زد: تنها یک بازیکن به تیم امید می دهیم
نفت بیانیه زد: تنها یک بازیکن به تیم امید می دهیم

نفت بیانیه زد: تنها یک بازیکن به تیم امید می دهیم

آی اسپورت - جلسه های تمرینی تیم نلو وینگادا برای حضور در بازی های آسیایی قرار است از فردا آغاز شود اما بحث عدم رضایت باشگاه ها برای در اختیار گذاشتن بازیکنان شان برای تیم ملی امید همچنان مطرح است و بعید به نظر می رسد تیم های لیگ برتری به سادگی قید حضور بازیکنان جوان شان در این هفته ها را بزنند. 

 به گزارش آی اسپورت و به نقل از سایت باشگاه نفت، این باشگاه با صدور بیانیه ای تاکید کرد است که تنها یکی از بازیکنانش را در اختیار تیم امید می گذارد. متن بیانیه نفت به شرح زیر است: 

موسسه فرهنگی ورزشی نفت تهران همواره موفقیتهای ملی را بر هر نوع منافعی مقدم دانسته و همواره در همکاری با تیم های ملی، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر فوتبال کشورمان، پیشرو بوده است.

در پی دعوت از مرتضی پورعلی گنجی و آرش رضاوند، دو بازیکن جوان و ارزشمند تیم نفت تهران به تیم ملی امید جهت حضور در مسابقات اینچئون، بدینوسیله اعلام می دارد علیرغم عدم همکاری اغلب تیم های لیگ برتری با تیم ملی امید و ندادن بازیکن به این تیم، باشگاه نفت تهران همچون گذشته، نهایت تعامل را با تیم ملی امید داشته و ضمن درک موقعیت حساس تیم امید و علیرغم نیاز شدید این باشگاه به آرش رضاوند، این بازیکن ارزشمند خود را جهت درخشش در مسابقات اینچئون و دفاع از جایگاه کشورمان در فوتبال آسیا، در اختیار تیم ملی امید کشورمان قرار خواهد داد.

با این وجود، با توجه به مصدومیت علیرضا عزتی، کاپیتان و هافبک دفاعی تیم نفت، این باشگاه از ارائه تنها هافبک دفاعی خود یعنی مرتضی پورعلی گنجی به تیم ملی امید معذور است.

موسسه فرهنگی ورزشی نفت تهران ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی امید کشورمان، بار دیگر تأکید می‌کند که همواره، همچون گذشته، ضمن در اولویت قرار دادن منافع ملی، پیشرو تعامل با تیم های ملی و نهادهای فوتبالی کشورمان خواهد بود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-31 11:39:57
نظر دهید

۱ نظر
4444
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۴۵
علی رضا منصوریان نباید بازیکن به تیم ملی امید بده.منصوریان مگه پارسال یادت رفته علی دایی بازیکن به تیم امید نداد.چرا پارسال فدراسیون نتونست جلو علی دایی رو بگیره.؟!همان کار علی دایی باعث شد منصوریان قید سرمربیگری تیم امید رو بزنه.حق نفت است بازیکن به تیم امید نده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر