فهرست
پیش بازی میلان - لاتزیو: سوپر پیپو وارد می شود
پیش بازی میلان - لاتزیو: سوپر پیپو وارد می شود

پیش بازی میلان - لاتزیو: سوپر پیپو وارد می شود

آی اسپورت- پیپو اینزاگی و استفانو پیولی امشب در سن سیرو، برای اولین بار روی نیمکت میلان و لاتزیو خواهند نشست تا دوران حضورشان در این دو باشگاه به طور رسمی آغاز شود.

دو باشگاه بعد از فصل ناامید کننده ای که پشت سر گذاشتند، در تابستان مربی های شان را تغییر دادند. میلان که فصل را با یک امتیاز بیشتر و یک رتبه بالاتر از لاتزیو، در رتبه هشتم، به پایان رساند، اینزاگی را جانشین کلارنس سیدورف کرد؛ در حالی که مربی هلندی در ژانویه جانشین ماکسی آلگری شده بود.

اکنون ماموریت اینزاگی بازگرداندن میلان به جمع مدعیان قهرمانی سری آ و به ویژه، حضور در رقابت های اروپایی فصل آینده است. روسونری در 7 بازی از 9 دیدار پایانی فصل گذشته به پیروزی رسید اما در نهایت حتی جواز حضور در لیگ اروپا را به هم دست نیاورد تا مدیران باشگاه تصمیم به یک خانه تکانی اساسی در تابستان بگیرند.

روبینو و ماریو بالوتلی سن سیرو را ترک کردند و در مقابل الکس، جرمی منز و فرناندو تورس به ترکیب میلان اضافه شدند.

لاتزیو هم فصل گذشته دو مربی داشت. آنها فصل را با ولادیمیر پتکوویچ آغاز کردند اما بعد از اینکه نتوانست نتایج خوبی کسب کند، جای خود را به ادی رجا داد. این مربی باتجربه هم در تابستان المپیکو را ترک کرد تا استفانو پیولی، سرمربی سابق بولونیا، هدایت لانزیو را برعهده بگیرد.

استفان دی فری، فیلیپ دیوردوویچ، دوسان باستا و مارکو پارولو، همگی در تابستان به لاتزیو پیوستند تا این تیم هم بتواند فصل اینده به رقابتهای اروپایی راه پیدا کند. اینزاگی در دیدار امروز نایجل دی یونگ و ریکاردو مونتولیوو را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت؛ در سمت مقابل هم فدریکو مارکتو به دلیل مصدومیت از ناحیه ران، غایب است.

     
آی اسپورت
2014-08-31 12:42:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر