فهرست
پیش بازی تورینو- اینتر؛ طلسم 20 ساله شکسته می شود؟
پیش بازی تورینو- اینتر؛ طلسم 20 ساله شکسته می شود؟

پیش بازی تورینو- اینتر؛ طلسم 20 ساله شکسته می شود؟

آی اسپورت- اینتر در حالی در اولین دیدار فصل میهمان تورینو خواهد بود که در 20 سال اخیر مقابل این تیم شکست نخورده است.

هرچند نرآتزوری فصل گذشته تنها با سه امتیاز برتری نسبت به تورینو سری آ را به پایان رساند اما شکست ناپذیری آنها مقابل حریف در دو دهه اخیر، می تواند برگ برنده آنها در دیدار امروز باشد.

 در این مدت، اینتر 14 بار تورینو را شکست داد و 6 بار هم دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسید. آخرین باری که اینتر مقابل تورینو شکست خورد، به فوریه 1994 برمی گردد که آنها 2-0 مغلوب حریف شدند و امشب در حالی میهمان تورینو خواهند بود که از پیروزی 6-0 پنج شنبه گذشته مقابل استیارنان ایسلند در لیگ اروپا، اعتماد به نفس زیادی به دست آوردند.

در آن دیدار ماتئو کوواچیچ، ستاره کروات اینتر، هت تریک کرد و مائورو ایکاردی هم دو گل زد تا نرآتزوری برای پنجمین دیدار پیاپی کلین شیت کند.

البته تورینو هم در مسیر رسیدن به لیگ اروپا نتایج بسیار خوبی گرفت. آنها در حالی که همین دو فصل قبل در سری بی بودند، پنج شنبه گذشته با پیروزی 1-0 مقابل RNK اشپلیت به مرحله گروهی لیگ اروپا راه پیدا کردند. تورینو این فصل هم برای رسیدن به لیگ اروپا تلاش خواهد کرد. البته از دست دادن چیرو ایموبیله، بهترین گلزن فصل قبل سری آ، می تواند برای تورینو گران تمام شود. این در حالی است که آلسیو چرچی هم همچنان به جدایی از تورینو پافشاری می کند.

البته آنها با خریدن بازیکنان مانند فابیو کوالیارلا و آنتونیو نوچرینو، به خوبی در خط میانی و حمله خودشان را تقویت کرده اند.  در سمت مقابل هم اینتر با به خدمت گرفتن نمانیا ویدیچ، پابلو اوسوالدو، گری مدل و یان ام ویلا، تابستان خوبی را پشت سر گذاشت؛ البته اینکه کدام تیم نسبت به فصل قبل پیشرفت بیشتری داشت، امشب در زمین مسابقه مشخص می شود.

     
آی اسپورت
2014-08-31 12:59:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر