فهرست
اومانا و شروع پروسه فراموشی سیدجلال
اومانا و شروع پروسه فراموشی سیدجلال

اومانا و شروع پروسه فراموشی سیدجلال

آی اسپورت – میشل اومانا مدافع کاستاریکایی پرسپولیس در حال حاضر یکی از معدود بازیکنان آماده تیم دایی است که در قم خودی نشان داد.اومانا با پیراهن شماره 4 سیدجلال حسینی  در قم مثل صخره  مقابل حملات  حریف ایستادگی کرد که به غیر از یک صحنه که با بنگر ناهماهنگ نشان داد و اشتباه کرد اشتباهی نداشت تا در کنار عالیشاه و طارمی جزو بهترین بازیکنان تیمش باشد.
علی دایی هم  در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی از میشل اومانا تعریف کرد و به نظر می رسد با این بازی این بازیکن جای خود را در ترکیب اصلی تیم خود مستحکم کرده باشد و نورمحمدی در بازی بعدی باید روی نیمکت بنشیند.

اومانا همان مدافعی است که پرسپولیس می خواست و با حضور او  و تثبیت بازیکنان خط دفاع می توان شاهد کلین شیت های بیشتری در پرسپولیس بود.بدون شک با تکرار بازی های خوب این مدافع بین المللی پرسپولیسی ها اتفاق تلخ جدایی سیدجلال حسینی را فراموش خواهند کرد ودیشب در قم پروسه رقم خوردن این مهم آغاز شد.

البته باید اومانا را مقابل ادینیوی و خط حمله آتشین تراکتورسازی تماشا کرد و ارزیابی کرد.خط حمله ای که در دو بازی قبلی خود 7 گل به حریفانش زده است.

  ۵  
آی اسپورت
2014-08-31 12:59:11
نظر دهید
۵ نظر
عماد
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۲
اومانیا فقط در کار های دفاعی خوب نبود و در بازی سازی هم خوب کار کرد. برعکس سید جلال و بنگر که وقتی توپ گیری میکنن توپ رو با یک شوت بلند و طولی به صورت رفع تکلیفی دور میکنن اومانیا با پاس های زمینی و عمقی هافبک ها رو صاحب توپ میکنه و باعث شکل گرفتن چرخه بازی سازی از خط دفاع میشه..
mr.masoud
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۷
آمادگی بدنیش کاملا معلوم بود.
-
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۲۰
انشالله انشالله بترکه چشم حسود و بدخواه
مسرور
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۳
با عماد هم نظرم
-
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۰۴
سپاهانیم. خوب نبود. عاااااالیی بود...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر