فهرست
رقابت چلسی و آرسنال بر سر انتقال لوئیک رمی
رقابت چلسی و آرسنال بر سر انتقال لوئیک رمی

رقابت چلسی و آرسنال بر سر انتقال لوئیک رمی

آی اسپورت- به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل، باشگاه آرسنال به دنبال به خدمت گرفتن لوئیک رمی، مهاجم کوئینزپارک رنجرز است و قصد دارد مانع از انتقال او به چلسی شود.

بعد از جدایی فرناندو تورس از چلسی و انتقال قرضی او به میلان، باشگاه چلسی به دنبال به خدمت گرفتن یک مهاجم جدید است و ژوزه مورینیو، سرمربی آبی ها تایید کرد که قصد دارند رمی را از کیو پی آر به خدمت بگیرند.

اما آرسنالی ها که در تمام طول تابستان شرایط رمی را زیر نظر داشتند به باشگاه کوئینزپارک رنجرز اعلام کرده اند که حاضرند مبلغ 10.7 میلیون یورویی که در قرارداد این بازیکن ذکر شده را بپردازند و این بازیکن را به خدمت بگیرند. الیویه ژیرو، مهاجم اصلی آرسنال به تازگی مصدوم شده و اکنون ونگر به دنبال پیدا کردن جانشینی برای اوست.

کمتر از 48 ساعت به پایان بازار نقل و انتقالات باقی مانده و احتمالا باشگاه کوئینزپارک رنجرز تصمیم نهایی را به عهده خود رمی خواهد گذاشت. گفته می شود این ملی پوش فرانسوی ترجیح می دهد راهی آرسنال شود اما ممکن است اظهارعلاقه مورینیو، در نهایت مسیر او را به سمت استمفوردبریج کج کند.

رمی در این تابستان در آستانه پیوستن به لیورپول بود اما بعد از اینکه نتوانست تست های پزشکی این باشگاه را پشت سر بگذارد، این انتقال به سرانجام نرسید.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-31 13:13:43
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۱۰
ارسنال میخواد با چلسی برای رمی رقابت کنه؟؟؟؟؟
با یه میلیون بیشتر ارسنال هم میشینه سرجاش،تازه ردنپ گفته که رمی میره چلسی٠
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر