فهرست
بارتومئو: لوئیس انریکه بهترین خرید تابستانی بارساست
بارتومئو: لوئیس انریکه بهترین خرید تابستانی بارساست

بارتومئو: لوئیس انریکه بهترین خرید تابستانی بارساست

آی اسپورت- جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا، از لوئیز انریکه، سرمربی جدید آبی و اناری ها، به عنوان بهترین خرید تابستانی این باشگاه نام برد.

بارسا در این تابستان بازیکنانی مانند توماس فرمائلن، جرمی متیو، کلودیو براوو، ایوان راکیتیچ، آلن هلیلوویچ، داگلاس و لوئیس سوارس را به خدمت گرفت اما بارتومئو معتقد است کلید موفقیت های بارسا در این فصل، لوئیس انریکه خواهد بود.

او به ال موندو دپورتیوو گفت:\" لوئیس انریکه از خودش انتظار زیادی دارد. ما بازیکنانی را به خدمت گرفتیم که با ذهنیت او هماهنگ باشد. دیدیم که راکیتیچ، متیو و رافینیا استعداد زیادی دارند. اما قبلا این را گفتم و باز هم تکرار می کنم که بزرگترین خرید این فصل ما لوئیس انریکه است.\"

آخرین خرید تابستانی بارسا، داگلاس بود که با انتقالی 4 میلیون یورویی از سائوپائولو به بارسا پیوست و بارتومئو معتقد است که او می تواند با خریدهای قبلی مانند هنریکه و کی ریسون که در نوکمپ نتوانستند چندان تاثیرگذار باشند، متفاوت است.

\" داگلاس بازیکنی است که کادر فنی ما به تقاضای خریدش را داد. به یاد دارم که آن دو بازیکن، به درخواست گواردیولا خریده نشدند. دومین تفاوت بزرگ، قیمت آنهاست. ما روی بازیکن با قیمت کم سرمایه گذاری کردیم. در شرایط فعلی بازار، ما با قیمت خیلی پایینی او را خریدیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-31 13:47:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر