فهرست
پابلو اوسوالدو: من پسر بد اینتر نیستم
پابلو اوسوالدو: من پسر بد اینتر نیستم

پابلو اوسوالدو: من پسر بد اینتر نیستم

آی اسپورت- پابلو اوسوالدو، مهاجم جدید اینتر، امیدوار است که برای مدتی طولانی در اینتر بماند و تاکید کرد که تصویر \"پسر بد\"ی که رسانه ها از او ساخته اند، منصفانه نیست.

این ملی پوش ایتالیایی که پیش از این برای رم و یوونتوس هم بازی کرده، در این فصل به طور قرضی از ساوتهمپتون به اینتر پیوست و انتقالش در پایان فصل می تواند دائمی شود. رفتار او در داخل و خارج زمین باعث شده تا رسانه ها تصویری منفی از او ارائه بدهند اما اوسوالدو معتقد است شخصیتش با آنچه رسانه ها از او ساخته اند، متفاوت است.

او به گاتزتا دلو اسپورت گفت:\" ماتزاری گفته که می خواهد من سال ها در اینتر بمانم. یک شروع تازه در یک باشگاه جدید، با مربی ای که به من اطمینان دارد، بسیار خوب است. باعث افزایش انگیزه ام می شوم. باید نشان بدهم که اطمینانی که او به من دارد، اشتباه نیست. من شخصیت او را دوست دارم.\"

یکی از دلایل جدایی اوسوالدو از ساوتهمپتون، درگیری از با خوسه فونته، هم تیمی اش، در تمرینات بود. او در زمان حضور در رم، با اریک لاملا هم درگیری فیزیکی پیدا کرده بود اما معتقد است در این مورد اغراق شده است.

\"  لقب پسر بد در ابتدا من را آزار می داد اما اکنون به آن می خندم. من آدم کاملا معمولی ای هستم و تنها چیزی که من را به شدت عصبانی می کند، بی عدالتی است. اگر بی عدالتی ببینم، کنترلم را از دست می دهم.\"

اوسوالدو که اصلیتی آرژانتینی دارد، در مورد اولین دیدارش با مارادونا هم گفت:\" من 17 ساله بودم و اولارتیکوچه آ، که با مارادونا همبازی بود، گفت که به ملاقات یک دوست می رویم . او گفت که پیراهن تیم هوراکان را بپوشم زیرا آن دوست، طرفدار آن تیم است.  ما به خانه طرف رفتیم و وقتی زنگ زدیم، مارادونا در را باز کرد.

او گفت سلام دنیل، من روز شنبه بازی تو را دیدم. خوب بازی می کنی. او خانه والدینش بود. آنقدر احساساتی شده بودم که مثل بچه ها شروع به گریه کردم. دو ماه بعد گابریل باتیستوتا را دیدم و برای اولین بار در مورد مشکل پاهایش خواندم. واقعا ناراحت شدم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-31 14:46:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر