فهرست
بارتومئو: هیچ بازیکنی، از جمله مسی، برای پول در بارسا نیست
بارتومئو: هیچ بازیکنی، از جمله مسی، برای پول در بارسا نیست

بارتومئو: هیچ بازیکنی، از جمله مسی، برای پول در بارسا نیست

آی اسپورت- جوزپ ماری بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا، تاکرد که نه لیونل مسی و نه هیچ یک از بازیکنان دیگر بارسا، به خاطر پول در این باشگاه نیستند.

فصل گذشته بحث تمدید قرارداد مسی یکی از موضوعات اصلی باشگاه بارسلونا بود و سرانجام این ستاره آرژانتینی قراردادش را با دستمزدی بالاتر تمدید کرد.

اما بارتومئو، در گفتگو با ال موندو دپورتیوو، در پاسخ به این سوال که آیا ماندن مسی در بارسا، به دلیل افزایش دستمزدش بوده، گفت:\" نه. در باشگاه ماه هیچ بازیکنی به خاطر پول اینجا نیست؛ هیچ کس.

اینجا نمی توانید برای پول بازی کنید. همه بازیکنان از جمله مسی، شاید در باشگاه های دیگر، دستمزد بالاتری بگیرند. آنها پیشنهادهای زیادی دارند. وقتی یک بازیکن بارسا فقط برای پول بازی کند، باید باشگاه دیگری پیدا کند زیرا ما نمی توانید هر مبلغی بپردازیم. بازیکنان می گویند که چه پیشنهادهایی دارند اما ما چیزی از آنها نمی پرسیم.\"

بارتومئو همچنین در مورد انتقال لوئیس سوارس به بارسا گفت:\" سوارس برای مدت ها، رویای بازی در بارسا را داشت. بارسا همیشه شماره 9 های معروفی داشته و همگی خوب کار کرده اند. به یاد دارمکه ما سه گانه را با ساموئل اتوئو بردیم و در یک فصل، 6 جام را با زلاتان فتح کردیم و در سال 2011 با داوید ویا قهرمان چمپیونزلیگ شدیم.

سوارس بازیکنی دوست داشتنی است و ما تلاش زیادی برای به خدمت گرفتن او انجام دادیم. مبلغ در نظر گرفته شده برای فروش او بالا بود و ما تلاش کردیم تا حد امکان آن را کاهش بدهیم. مانند همیشه، کلید این انتقال، خواست بازیکن برای بازی در بارسا بود.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-31 15:02:51
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۳
اره جون خودت مسی داشت میرفت با پول نگهش داشتین.
ویوا بارسا
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۶
ببین داش اگه مسی فقط فکر پول بود میرفت پی اس جی چون هرچی بارسا ب مسی پول بده اونا بیشترشو میدن مسی فقط میخاست از لحاظ دستمزد حرمتش حفظ شه مسل رونالدو شما ک چند سال پیش این کاروکرد..والا مسی هیچوقت بازی کردن تو بهترین باشگاه دنیا وبازی تو نیوکمپ رویایی رو با هیچ چیز عوض نمیکنه ..ورزشگاهی ک خیلیا ارزو فوتبال دیدن تو اونجا رو دارن چ برسه ب بازی کردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر