فهرست
کنفرانس سیتی-موناکو: جام زیبا، اما سخت
کنفرانس سیتی-موناکو: جام زیبا، اما سخت

کنفرانس سیتی-موناکو: جام زیبا، اما سخت

آی‌اسپورت- فرداشب، در ادامه مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا منچسترسیتی میزبان موناکو است. نشست خبری پیش از این بازی را می‌خوانید:

پپ گواردیولا، سرمربی من‌سیتی: ما از حضور در این مرحله خوشحالیم. سیتی سابقه زیادی در این جام ندارد. موناکو بیشتر از ما به مراحل پایانی رسیده اما در حال پیشرفت هستیم و می‌خواهیم به مرحله بعد برویم. حضور در این جام آسان نیست و منچسترسیتی این را می‌داند. باشگاه‌های بزرگی هستند که در لیگ قهرمانان حضور ندارند اما ما خوش‌شانس هستیم که می‌توانیم در این مرحله بازی کنیم. همه اروپا این بازی را تماشا خواهند کرد و اگر پیروز نشویم ما را خواهند کشت و اگر پیروز شویم به تعریف و تمجید خواهند پرداخت. حضور در این جام تجربه زیبایی است. لیگ قهرمانان شاید مهمترین جام نباشد اما قطعا زیباترین جام است.

لئوناردو ژاردیم، سرمربی موناکو: مهم نیست مقابل چه تیمی بازی می‌کنیم؛ پاری‌سن‌ژرمن، تاتنهام یا منچسترسیتی. این در DNA ماست که همین طور بازی کنیم. این یازدهمین بازی ما در چمپیونزلیگ است. ما 4 بازی مقدماتی انجام دادیم، 6 بازی در مرحله گروهی و همیشه همین طور بازی کردیم. سیتی در انتقال توپ قوی است. آن‌ها وقتی حمله می‌کنند، 5 بازیکن مهاجم دارند. آن‌ها در کارهای دفاعی هم خوب هستند اما ما باید برای‌شان مشکل‌ساز شویم و آن‌ها را تحت فشار بگذاریم.

     
آی اسپورت
2017-02-21 01:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر