فهرست
فخرالدینی: گل می زنم تا نگویند بدیمن هستم!
فخرالدینی: گل می زنم تا نگویند بدیمن هستم!

فخرالدینی: گل می زنم تا نگویند بدیمن هستم!

آی اسپورت- بردهای پرگل استقلال باعث شده که تمرینات این تیم شاداب تر از گذشته دنبال شود و بحث کری خوانی و گل زدن بازیکنان تا جایی داغ شده که همه سربه سر فخرالدینی می گذارند و از او به عنوان مهاجم بدیمن یاد می کنند چرا که در دیداری که او موفق به گلزنی شد استقلال نتیجه را واگذار کرد.

میلاد در این مورد گفت: (با خنده) این ها همه شوخی اند وقتی که آمار گلزنی استقلال بالا باشد و قسمت باشد من هم گل می زنم و به همه این شایعات پایان می دهم.

میلاد در مورد دیدار آینده استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان ادامه می دهد: نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت، من این روزها می شنوم که عده ای می گویند دیدار این هفته استقلال راحت است. اما نباید فراموش کنیم که امسال همه بازی ها سخت هستند به خصوص که این دیدار نفت میزبان است و شرایط آب و هوایی را هم باید در نظر گرفت.

فخرالدینی از هماهنگی با حیدری سخن می گوید: من سعی می کنم در جناح راست رو به عقب کار کنم تا آقا خسرو بتواند راحت تر نفوذ کند. او خیلی با من حرف می زند و فکر می کنم همین مسئله روی فوتبال من تاثیر گذاشته و امیدوارم بازی به بازی تیم ما شرایط بهتری پیدا کند من هم روند بهتری داشته باشم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-31 19:07:31
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۲۸
اره به خودتون بزن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر