فهرست
گاردین: رونالدو در اولدراتفورد بازی خواهد کرد
گاردین: رونالدو در اولدراتفورد بازی خواهد کرد

گاردین: رونالدو در اولدراتفورد بازی خواهد کرد

آی‌اسپورت- اخراج کریستیان رونالدو در بازی دیشب یوونتوس، به نگرانی‌هایی درباره‌ی محرومیت او و عدم حضورش در بازی یوونتوس و منچستریونایتد در ماه اکتبر دامن زده بود ولی روزنامه‌ی گاردین می‌گوید رونالدو به اولدترافورد سفر خواهد کرد. گاردین با انتشار مطلبی مدعی شد که رونالدو برای بازی بعدی یوونتوس در لیگ قهرمانان، بازی خانگی این تیم مقابل یانگ بویز سویس محروم است و بازی نخواهد کرد ولی در بازی بعدی راه‌راه پوشان که در اولدترافورد مقابل منچستریونایتد خواهد بود مشکلی از نظر محرومیت ندارد و می‌تواند به میدان برود.

در دیدار دیشب یوونتوس و والنسیا رونالدو در دقیقه‌ی ۲۹ بعد از برخوردی که با جیسون موریو داشت توسط فلیکس بریش داور آلمانی بازی از زمین اخراج شد. بعد از آن موج نگرانی طرفداران CR7 در شبکه‌های اجتماعی به راه افتاد چرا که طرفداران او نگران بودند فیفا ستاره‌ی محبوب‌شان را دو بازی محروم کند و نگذارد رونالدو بعد از سال‌ها در بازگشت به اولدترافورد با پیراهن تیم جدیدش یوونتوس به میدان برود.

گاردین در گزارش خود از قول منابع خود که نام‌شان را فاش نکرده مدعی شد که خطای رونالدو از دید یوفا در حد و اندازه‌ای نیست که برای او محرومیت دو جلسه‌ای به همراه داشته باشد و کمیته‌ی انضباطی یوفا به احتمال قریب به یقین تنها به یک  جلسه محرومیت او از بازی مقابل یانگ بویز قناعت می‌کند و CR7 می‌تواند در دیدار تاریخی یوونتوس و یونایتد در اولدترافورد به میدان برود.

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2018-09-20 20:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر