فهرست
لستر 1-1 آرسنال: پشت پا به توپچی ها
لستر 1-1 آرسنال: پشت پا به توپچی ها

لستر 1-1 آرسنال: پشت پا به توپچی ها

آی اسپورت - آرسنال در دومین دیدار خارج از خانه اش در رقابت های این فصل هم نتوانست به پیروزی برسد و مقابل لسترسیتی با تساوی 1-1 متوقف شد.

دقایق ابتدایی بدون اتفاق خاصی سپری شد تا اینکه در دقیقه 14 برخورد شدیدی میان کوشیلنی و بازیکن لستر شکل گرفت که موجب شد تا مدافع فرانسوی آرسنال از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شود. در حالی که آرسنال کار را 10 نفره دنبال می کرد، ماهرز از پشت محوطه جریمه شوتی زمینی را روانه دروازه آرسنال کرد که توپ با اختلاف بسیار کم از کنار تیرک به بیرون رفت.

دقیقه 20 سانتی کازورلا در پشت محوطه جریمه توپ را در اختیار گرفت. او پاس بسیار زیبایی را برای سانوگو فراهم کرد که وی را در موقعیت تک به تک قرار داد اما نتوانست ضربه درستی به توپ بزند اما توپ برگشتی او مقابل پای سانچس قرار گرفت و الکسیس نیز با ضربه ای دقیق دروازه را باز کرد.

اما این برتری تنها دو دقیقه پایدار بود. سانتز بسیار خوبی از سمت راست روی دروازه آرسنال ارسال شد. کوشیلنی نتوانست توپ را دور کند و اوژوا با ضربه سر دروازه شچسنی را باز کرد. در ادامه دو تیم موقعیت های چندانی نداشتند تا اینکه در  دقیقه 45 ماهرز از سمت راست شوت محکمی را راونه دروازه ارسنال کرد اما ضربه او را شچسنی در اختیار گرفت. نیمه اول با همان نتیجه 1-1 به پاین رسید.

آرسنالی ها نیمه دوم را بهتر آغاز کردند. در دقیقه 51 الکسیس از سمت چپ پاسی زمینی را برای کاسورلا فراهم کرد اما ضربه زمینی هافبک اسپانیایی از کنار تیرک به بیرون رفت.

دو دقیقه بعد روی یک ضد حمله خطرناک توپ در محوطه جریمه آرسنال به اوژوا رسید. او با یک سرتوپ چمبرز را از پیش رو برداشت اما شوت او به تور کنار دروازه برخورد کرد.

در دقیقه 56 سانتی کازورلا پاس بسیار دیدنی را در پشت مدافعان برای رمزی ارسال کرد. ستاره ولزی در حالی که می توانست با ضربه سر سانوگو را صاحب توپ کند، خودش به سمت دروازه ضربه زد و به راحتی در اختیار دروازه بان قرار گرفت.

حملات آرسنال ادامه پیدا کرد و در دقیقه 57 حرکت خوب مونرئال با پاس در عمق وی برای سانوگو همراه بود اما ضربه سانوگو را اشمایکل با پا برگشت داد.

10 دقیقه سانتی کاسورلا ضربه ای ایستگاهی را به روی دروازه ارسال کرد اما ضربه سر سانوگو از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 72 شوت سانتی کاسورلا از پشت محوطه جریمه از بالای دروازه به بیرون رفت. در  دقیقه 83 پاس در عمق بسیار خوبی برای واردی ارسال شد. وی بلافاصله به سمت دروازه ضربه زد اما شوت او را شچسنی برگشت داد. در دقایق پایانی هم توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد تا بازی با همان تساوی 1-1 به پایان برسد.


 اشمایکل - ده لائت - مورگان - مور - کانچسکی - ماهرز - هاموند - کینگ - شلوپ - یولوئا - ناگنت

 شزنی - دبوشی - مرتزاکر - کشیلنی - مونرئال - فلامینی - شانچس - اوزیل - رمزی - کاسورلا - سانوگو 

دقیقه 1 : شروع بازی


دقیقه 19 : گللللللللللل گللللللللللللل برای آرسنال... الکسیس سانچس
دفاع ضعیف از لستر باعث شد تا سانتر کاسورلا به سانوگو برسد ولی ضربه سانوگو با واکنش خوب دروازه بان روبرو شد و الکسیس در ریباند موفق شد گل اول آرسنال را به ثمر برساند


دقیقه 21 : گلللللللللل گلللللللللللللل برای لستر سیتی .. لئوناردو یولوئا تنها دو دقیقه از گل آرسنال گذشته بود که روی یک سانتر دیدنی،  مهاجم آرژانتینی با یک هد دیدنی دروازه شزنی را باز کرد


پایان بازی در نیمه اول با نتیجه 1-1


دقیقه 54: موقعیت عالی برای لستر سیتی !فرار خوب یولوئا و عبور از چمبرلین، او را در موقعیت بسیار خوبی قرار داد ولی شوت او با فاصله کمی از دروازه به بیرون رفت

دقیقه 66: سانتر خوب کاسورلا روی سر سانوگو نشست ولی هد مهاجم فرانسوی با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت

دقیقه 78: اوزیل دچار مصدومیت شده و آرسنال هر 3 تعویض خود را انجام داده، بنابراین تا پایان ، توپ چی ها باید 10 نفره ادامه دهند

دقیقه 86: سانچس موقعیت خوبی برای رمزی ایجاد کرد ولی هافبک ولزی نتوانست از آن استفاده کند

دقیقه 4+90: پایان بازی با تساوی 1-1

     
آی اسپورت
2014-08-31 22:18:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر