فهرست
راجرز: می توانستیم گل های بیشتری به تاتنهام بزنیم
راجرز: می توانستیم گل های بیشتری به تاتنهام بزنیم

راجرز: می توانستیم گل های بیشتری به تاتنهام بزنیم

آی اسپورت- برندان راجرز، سرمربی لیورپول، پس از پیروزی 3-0 تیم مقابل تاتنهام، با ابراز رضایت از نمایش شاگردانش، تاکید کرد که می توانستند گل های بیشتری وارد دروازه حریف کنند.

قرمزها که در دیدار قبلی شان در خانه منچسترسیتی 3-1 شکست خورده بودند، امروز با ارائه یک نمایش برتر، توانستند تاتنهام را در خانه اش با سه گل شکست بدهند. رحیم استرلینگ، استفن جرارد و آلبرتو موره نو، گل های لیورپول را در این دیدار به ثمر رساندند.

ماریو بالوتلی در این دیدار برای اولین بار برای لیورپول به میدان رفت و اگرچه نتوانست دروازه حریف را باز کند اما راجرز از عملکرد او ابراز رضایت کرد.

سرمربی لیورپول در پایان بازی به خبرنگاران گفت:\" فکر می کنم او عالی بود. او خیلی سریع در تیم ما جا افتاد. او به خوبی تمرین کرد و همه سر و صداهایی که اطراف انتقالش بود را پشت سر گذاشت. او درخشان بود. این را در شور و شوق او می توانستید ببینید.\"

راجرز در مورد نمایش تیمش هم گفت:\" همه چیزهایی که برای یک بازی خوب لازم بود، در بازی امروز ما وجود داشت. ما در نیمه اول، در خط میانی به شیوه الماسی بازی کردیم و فکر می کنم در بین خطوط میانی عملکرد خوبی داشتیم. در مجموع کیفیت ما استثنایی بود. ما سه گل زدیم و می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم. ما خیلی خوب بازی را بستیم و مهمتر از همه، به سه امتیاز رسیدیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-31 21:07:58
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر