فهرست
رسمی: شینجی کاگاوا به بوروسیا دورتموند پیوست
رسمی: شینجی کاگاوا به بوروسیا دورتموند پیوست

رسمی: شینجی کاگاوا به بوروسیا دورتموند پیوست

آی اسپورت- باشگاه بوروسیا دورتموند تایید کرد که شینجی کاگاوا، ستاره ملی پوش ژاپنی، با قراردادی 4 ساله به این باشگاه بازگشت.

کاگاوا که دو سال قبل با انتقالی 22 میلیون یورویی از دورتموند به منچستریونایتد رفته بود، نتوانست در الدترافورد درخشش لازم را داشته باشند و بعد از اینکه در طول تابستان، شایعات زیادی در مورد بازگشتش به دورتموند شنیده می شد، سرانجام به وست فالن برگشت.

باشگاه دورتموند مبلغ این انتقال را فاش نکرد اما گفته می شود که این انتقال برای زردها چیزی در حدود 8 میلیون یورو آب خورده است.

میشائیل زورک، مدیر ورزشی باشگاه دورتموند با تایید این انتقال گفت:\" این فرصت در چند روز گذشته به وجود آمد تا بار دیگر شینجی کاگاوا را به خدمت بگیریم. البته که ما تصمیم گرفتیم این استعداد فوق العاده را که توانست جام های زیادی برای باشگاه بیاورد را برگردانیم.\"

هایس یواخیم واتسکه، نایب رئیس باشگاه دورتموند، هم با ابراز خشنودی از بازگشت کاگاوا، گفت:\" شینجی کاگاوا یک بازیکن بسیار تکنیکی است که می تواند در یک لحظه سرنوشت بازی را رقم بزند. او می خواست به دورتموند برگردد و ما مطمئنیم که او می تواند به سطحی که دو سال پیش بود، برگردد.\"

     
آی اسپورت
2014-09-01 00:36:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر