فهرست

تیم منتخب سال یوفا؟

تیم منتخب یوفا به انتخاب کاربران سایت یوفا در روز چهارشنبه اعلام می گردد. به گزارش ISPORT تاکنون بیش از 6 میلیون نفر در این نظر سنجی شرکت کرده اند. و 11 بازیکن برتر سال 2013 را در پست های مختلف از نظر خود بیان داشته اند. در حال حاضر مانوئل نویر، فلیپ لام، فرانک ریبری و کریستیانو رونالدو در هریک از پست ها بیش از 70% آرای ممکن را به خود اختصاص داده اند و انتخاب آن ها کاملا قطعی به نظر می رسد.
در 10 سال گذشته کریستیانو رونالدو با 7 بار حضور در تیم منتخب رکورددار حضور در تیم سال یوفا بوده و پس از او ایکر کاسیاس و کارلوس پویول با 6 بار حضور قرار دارند. همچنین باشگاه بارسلون با 38 بازیکن رکورددار حضور بازیکنان در تیم منتخب سال یوفا است و اسپانیا با 34 بازیکن در بین کشورهای دیگر دارای بهترین رکورد است. اما به نظر می رسد با توجه به درخشش بایرن مونیخ در سال گذشته میلادی، بازیکنان این تیم همان طور که از آمار مشخص است بیش از سایر تیم ها در ترکیب تیم منتخب سال قرار بگیرند.
در زیر تیم منتخب سال یوفا از نگاه برخی از مشاهیر تاریخ فوتبال نشان داده شده است با نگاه به این انتخاب ها شاید بتوان تا حد زیادی ترکیب تیم منتخب سال 2013 یوفا را شناسایی کرد.
     
آی اسپورت
2014-01-10 11:18:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر