فهرست
دیسلایک روز؛ پرسپولیس «امید» ندارد
دیسلایک روز؛ پرسپولیس «امید» ندارد

دیسلایک روز؛ پرسپولیس «امید» ندارد

آی اسپورت - روز گذشته اسامی 23 بازیکن تیم ملی امید برای شرکت در رقابت‌های مقدماتی المپیک2020 توکیو اعلام شد. نکته قابل توجه لیست اعلامی از سوی زلاتکو کرانچار این است که پرسپولیس هیچ نماینده‌ای در این فهرست ندارد. اتفاقی که اصلا نمی‌تواند خبر خوبی برای قرمزها باشد.

پرسپولیس طی فصول گذشته همواره ستاره‌های سرشناس و بزرگی را جذب کرده و در ترکیب خود داشته. در همین فصل هم با گشوده شدن دوباره پنجره‌های نقل و انتقالاتی، نفراتی چون مهدی ترابی، سروش رفیعی و مهدی شیری به پرسپولیس پیوستند و این نشان می‌دهد که پرسپولیس به طور کلی چندان اعتقادی به سرمایه‌گذاری روی جوانان ندارد.

این در حالی است که استقلال در لیست فعلی بازیکنانی مثل امید نورافکن و مهدی قائدی را دارد و نفراتی مثل اللهیار صیادمنش و رضا آذری هم صرفا بخاطر مصدومیت این بازی‌ها را از دست داده‌اند وگرنه حتما در لیست کرانچار قرار می‌گرفتند.

محمدامین اسدی شاید تنها شانس پرسپولیسی‌ها برای قرار گرفتن در فهرست تیم امید بود. بازیکنی که در بازی‌های آسیایی گوانگژو برای تیم حاشیه‌آفرین شد اما در ادامه و در همین فصل رقابت‌های لیگ برتر چندین بار مورد استفاده برانکو ایوانکویچ قرار گرفت اما بازهم در نهایت نتوانست نظر مثبت سرمربی تیم امید را جلب کند.

اینکه محمدامین اسدی هم خط خورد و پرسپولیس یک بازیکن هم در تیم ملی امید ندارد نتیجه عملکرد ضعیف در توجه به استعدادها است. این اشکال بزرگ پرسپولیس است که جوان‌های با آتیه خوب چندانی ندارد. پرسپولیس باید که به فکر فردایش هم باشد.

۹ ۴  
آی اسپورت
2019-03-22 16:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
nima bagheri
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۳۳
بعد برانکوی عوضی میاد میگه من اگه برم از پرسپولیس این تیم تا سال های آینده تامینه
واقعا برانکو یکی از ضعیف ترین مربیان خارجی شاغل در ایران است
در ضمن اگر قهرمانی های داخلی معیار باشد که همان گروهبان قندلی هنوز پر افتخار ترین مربی ایران است پس مربی بازرگی است؟ خیر
۳ ۱
.
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۳۲
تو هنوز نفس میکشی احمق؟
۱
محسن
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۵۲
ببین برانکو احمق هایی مثل nima bagheri چجوری سوزونده. بسوز که سوختنت تا سالهای سال ادامه داره. از خوش شانسی برانکو هم هست که مخالفان و دشمنانش اینقدر احمق هستند.
۵
nima bagheri
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸، ۰۰:۴۵
محسن:
ابله تر از تو هم داریم ؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر