فهرست
ماتزاری: تصمیمات داور بی معنی بود
ماتزاری: تصمیمات داور بی معنی بود

ماتزاری: تصمیمات داور بی معنی بود

آی اسپورت- والتر ماتزاری، سرمربی اینتر، پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل تورینو، دنیله دووری، داور بازی را به گرفتن تصمیمات بی معنی متهم کرد.

در این دیدار داور یک ضربه پنالتی برای تورینو اعلام کرد که سمیر هاندانوویچ، دروازه بان اینتر، توانست آن را مهار کند. اما ماتزاری با انتقاد از تصمیمات داور، از نمانیا ویدیچ، مدافع جدید تیمش، که علاوه بر دادن پنالتی، از بازی اخراج شد، دفاع کرد.

او به خبرنگاران گفت:\" اگر آن صحنه پنالتی بود، باید صحنه ای که روی ایکاردی خطا شد هم پنالتی اعلام می کرد؛ آن یک خطای واضح بود. در واقع، آن برخورد با فابیو کوالیارلا اصلا پنالتی نبود. اگر این طور باشد، در هر بازی باید 12-10 تا پنالتی اعلام کرد.

در مورد کارت قرمز ویدیچ، داور دچار اشتباه محاسباتی شد. ویدیچ در انگلیس بازی کرده؛ جایی که وقتی یک خطا به درستی اعلام می شود، داور را تشویق می کنند و می گویند تصمیمت درست بود. اینجا دووری متوجه منظور ویدیج نشد و فکر کرد هدف او تمسخر است. این بی معنی است.\"

ماتزاری همچنین در مورد بازی گفت:\" بازی متوازن و دشواری بود. می دانستیم که اینطور خواهد بود. بازی در تورین اصلا آسان نیست؛ مقابل تیمی که عقب می نشیند و منتظر اشتباه شما می ماند.\"

     
آی اسپورت
2014-09-01 09:55:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر