فهرست
غایبان اردوی امید تا پایان لیگ محروم می شوند
غایبان اردوی امید تا پایان لیگ محروم می شوند

غایبان اردوی امید تا پایان لیگ محروم می شوند

آی اسپورت- داستان حضور و یا عدم حضور بازیکنان مهم لیگ برتری در تیم ملی امید، این روزها بار دیگر به موضوع روز فوتبال ایران تبدیل شده است. از طرفی چند باشگاه با صدور بیانیه هایی تاکید کرده اند که به امیدها بازیکن نمی دهند و از سوی دیگر افاضلی در گفتگوی امروزش با رادیو ایران، این باشگاه ها را با یک تهدید جدی مواجه کرده است: 

تعدادی از باشگاه های لیگ برتری تاکید کرده اند که به تیم امید بازیکن نمی دهند. 

چند سال است که این اتفاق رخ می‌دهد و بالاخره باید یک جا جلوی این موضوع گرفته شده و این قضیه فیصله پیدا کند. باشگاهی که به تیم‌ملی بازیکن نمی‌دهد منافع گروهی خود را به تیم‌ملی ترجیح داده و پرچم کشور خودش را نادیده گرفته است. تعجب می‌کنم وقتی باشگاه‌ها از دولت پول می‌گیرند و هزینه‌های خود را تامین می‌کنند اما به تیم‌ملی بازیکن نمی‌دهند علامت سوالی را در ذهن من ایجاد کرده‌اند که اگر پاسخی برای آن دارد لطفا من را هم راهنمایی کند.

آیا فدراسیون تدابیری برای این حرکت باشگاه ها اندیشیده است؟

 فکر می‌کنم طی چند وقت گذشته بارها در این مورد صحبت شده که هر بازیکنی برای تیم‌ملی امید به هر دلیلی بازی نکند تا پایان فصل از همراهی تیمش در لیگ هم محروم خواهد بود.

در واقع کمیته انضباطی وارد این ماجرا خواهد شد؟

 فکر می‌کنم این موضوع اصلا به کمیته انضباطی نرسد چون من اسامی را اعلام می‌کنم و سازمان لیگ نیز آی‌دی کارت آنها را باطل کرده و اجازه همراهی به بازیکنان مذکور را نخواهد داد.

ظاهرا تعدادی از بازیکنان نیز مصدوم هستند. 

به ما به این قضیه خوشبینانه نگاه می‌کنیم و مبنا را اینگونه قرار می‌دهیم که این بازیکنان مصدوم هستند اما همین بازیکنان هم باید در این اردو حاضر شوند و پزشک معتمد فدراسیون فوتبال درباره آنها نظر بدهد البته همانطور که می‌دانید اگر بازیکنی مصدوم باشد طبق قانون می‌توانیم شخص دیگری را جایگزین او کنیم و به هر دلیل اسامی مصدومان را به همراه پرونده آنها به ای‌اف‌سی می‌فرستیم و در صورتی که بازیکنی دچار مصدومیت بود نام بازیکن دیگری را جایگزین خواهیم کرد.

f

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-01 11:40:01
نظر دهید

۱ نظر
علیرضا
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۱۱
یکی نیست بگه مردک طبق کدوم قانون بازیکن تا آخر فصل باید محروم بشه؟؟دوست دارم یه مدیرعامل مرد پیدا بشه همینو به فیفا گزارش بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر