فهرست
افشارزاده: حرف های جدی و شوخی کفاشیان را تشخیص نمی دهم!/ کریمی مصدوم است، آندو هم جایی نمی رود
افشارزاده: حرف های جدی و شوخی کفاشیان را تشخیص نمی دهم!/ کریمی مصدوم است، آندو هم جایی نمی رود

افشارزاده: حرف های جدی و شوخی کفاشیان را تشخیص نمی دهم!/ کریمی مصدوم است، آندو هم جایی نمی رود

آی اسپورت - مدیرعامل تیم فوتبال استقلال تهران پیش از جلسه امروز هیئت مدیره این باشگاه، در مورد مسائل مختلف با فارس گفتگویی انجام داد که می توانید آن را بخوانید: 

در جلسه امروز هیئت مدیره چه مسائلی مطرح می شوند؟ 

 این جلسه مثل همیشه به بررسی امور باشگاه اختصاص دارد و اینکه چه برنامه هایی را در نظر داریم. خدا را شکر همه چیز خوب پیش می رود و تیم هم نتایج خوبی گرفته و امیدواریم در ادامه مسابقات به این روند خود ادامه بدهیم.

از اولین روز ورود به استقلال تا به امروز چقدر از بدهی های باشگاه را پرداخت کرده اید؟

 در کل اگر بخواهم بگویم با پرداختی ها به بازیکنان جدید و قدیمی نزدیک به هشت میلیارد تومان هزینه کرده ام، چون به هر حال آنها هم از استقلال طلب دارند و به بازیکنان فعلی هم تعهد داده ایم.

آیا برنامه ای برای تجلیل از غلامحسین مطلومی دارید؟

 اگر خدا بخواهد روز شنبه هفته آینده مراسم تجلیلی را برای وی در نظر گرفته ایم و امیدواریم ایشان هر چه سریع‌تر سلامتی خود را به دست بیاورند.

تیم شما به تیم ملی امید بازیکن می دهد؟

 ما همیشه سعی می کنیم با تیم ملی همکاری داشته باشیم، همان طور که پیش از این باشگاه استقلال این کار را انجام داده است، اما یعقوب کریمی فعلا مصدوم است و باید شرایط به گونه ای پیش برود که کریمی به سلامتی کامل برسد. باز هم سعی می کنیم در این مورد با مسوولان فدراسیون صحبت کنیم.

گفته می شود آندو احتمالا به یک تیم قطری خواهد رفت. این شایعه صحت دارد؟

 برخی رسانه ها اصلا اجازه نمی دهند ما در آرامش باشیم و مدام در حال شایعه سازی هستند، تیموریان کارش را انجام می دهد و در فصل جدید با ما قرارداد بسته و در صورتی که کادر فنی صلاح بداند برای استقلال بازی خواهد کرد. این مباحث هم شایعه است و ما به این صحبت ها کاری نداریم.

 علی کفاشیان روز گذشته مدعی شد دیگر نیازی به فوتبال حرفه ای نیست و با توجه به اینکه حق پخش به آنها پرداخت نمی شود، قرار است فوتبال را به شکل آماتور ادامه دهند. 

من حرف‌های شوخی و جدی آقای کفاشیان را تشخیص نمی دهم و نمی دانم کدام صحبت ایشان جدی است و کدام صحبتش شوخی! بهتر است در این مورد از خودش سوال کنید که آیا حرفش جدی است یا نه؟

     
آی اسپورت
2014-09-01 11:46:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر