فهرست
توصیه به استقلال؛ ضدحملات خطرناک پارس
توصیه به استقلال؛ ضدحملات خطرناک پارس

توصیه به استقلال؛ ضدحملات خطرناک پارس

آی اسپورت - مهدی تارتار به رغم از دست دادن چندین مهره کلیدی‌اش نسبت به فصل گذشته توانسته همچنان تیم با کیفیتی روانه مسابقات کند. در تفکرات تاکتیکی تارتار استفاده از تمامی عرض زمین مهمترین ویژگی تیم‌های تحت مربیگری او است. روح‌الله سیف‌الهی در چپ و فرشید پاداش در راست همواره لب خط بازی می‌کنند و با سرعت و تکنیک خوب خود و‌ارسال‌های مناسب ابراهیم صالحی را در محوطه جریمه صاحب موقعیت گل می‌کند. در خط دفاعی حضور محسن بنگر و حامد نورمحمدی که از مدافعین با تحربه اما پا به سن گذاشته فوتبال ایران محسوب می‌شوند می‌تواند نقطه ضعف پارس در این دیدار باشد.

استقلال پس از شکست تراکتورسازی از لحاظ روانی شرایط  مناسبی دارد. مهمترین نقطه قوت استقلال نظم تیمی این تیم دردفاع و بازی ترکیبی در زمان حمله است. نوع حرکات فرشید اسماعیلی، مرتضی تبریزی و وریا غفوری که با فضا سازی خوب روح‌الله باقری همراه است هر خط دفاعی رو به دردسر می‌اندازد.

مهمترین نقطه قوت سیستم تهاجمی استقلال پرس به حریف در یک سوم دفاعی آنان است. اما پارس جنوبی کمتر از خط دفاعی بازی‌سازی می‌کند و با توپ‌های بلند و بازی مستقیم به‌ راحتی می‌تواند این بازیکنان را از جریان بازی خارج کند. شرایط آب و‌هوایی و امکانات نه چندان مناسب شهر جم یکی دیگر از مشکلات استقلال است که می‌تواند بر نمایش این تیم تاثیر منفی بگذارد.

استقلال باید مراقب ضد حملات خطرناک پارس جنوبی جم باشد. احتمالا در این دیدار تارتار با سیستمی بسته سعی دارد تا استقلال را به زمین خودی بکشاند تا در این صورت با استفاده از توپهای بلند و سرعت بازیکنانی همچون سیف‌اللهی دروازه استقلال را تهدید کند.

در ابعاد فنی استقلال برحریفش برتری دارد اما جم نشان داده که در خانه برای هرحریفی خطرناک است.

 

 

 

۸ ۴  
آی اسپورت
2018-08-16 06:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
وحید
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷، ۰۷:۲۹
چراتوصیه به استقلال،چرابه پارس توصیه ای نمیشه؟آقای تقوی شمااگه خیلی کاربلدی این توصیه رومستقیم به شفربگو!شایدشفربه اندازه توعقلش نرسه!یاشایدم اینطوری میخوای ذهن هواداراروآماده کنی که بعدازشفرتوجاش بشینی؟
۳
حرف حساب
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۵۹
میگم آی اسپرت یه تیم آنالیز حریفان کیسه قبل از هر بازی درست کنه براشون! مربی های خودشون که اینقدر شعور و تحلیل ندارند! خخخخ
۲
فرهاد
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۴۴
انگار یک تیم ایرانی با تیم خارجی بازی دارد که اینجور وقیحانه توصیه می کنند. کاملا معلوم شد قلم بدستانی مانند تقوی جیره خور هستند
۱
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۰۵:۵۴
جمی ها کیسه ها را پاره پوره کردن:)))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر