فهرست
دغاغله: وضعیت مالی خراب است اما تمرکز بازیکنان روی این مسئله نیست/ قول می دهم بهترین بازی هایم را انجام دهم
دغاغله: وضعیت مالی خراب است اما تمرکز بازیکنان روی این مسئله نیست/ قول می دهم بهترین بازی هایم را انجام دهم

دغاغله: وضعیت مالی خراب است اما تمرکز بازیکنان روی این مسئله نیست/ قول می دهم بهترین بازی هایم را انجام دهم

آی اسپورت- مهاجم تازه وارد تیم فوتبال پرسپولیس بالاخره به جلسه های تمرینی تیمش اضافه شده است. دغاغله پس از چندین هفته مصدومیت، امید دارد تا در شرایط سخت فعلی تبدیل به یکی از مهره های کلیدی پرسپولیس شود. او در گفتگو با فارس به هواداران قرمزها قول داده تا بهترین بازی هایش را برای پرسپولیس انجام دهد. 

بالاخره به تمرین های تیم برگشته ای. 

 واقعا روزهای سختی به من گذشت و الان که خوب شدم به تیم اضافه شدم هرچند که دردم هنوز به صورت کامل برطرف نشده اما با همین درد کم می‌خواهم بازی کنم و دوست ندارم بیشتر از این از فوتبال بیرون باشم چرا که واقعا خسته شدم.

روزهای نسبتا طولاتی مصدومیت ات چطور سپری شد؟

 روزهای بسیار سختی را طی می‌کنم چرا که می‌بینم همبازی‌هایم تمرین می‌کنند اما من فقط باید بیرون بنشینم و مصدومیتم را مداوا کنم و این موضوع برای من عذاب‌آور است اما حالا به تمرینات اضافه شدم و درد کمی دارم که این طبیعی است که فکر می‌کنم تا دو ماه با من باشد اما امیدوارم بازیکن موثری برای پرسپولیس باشم.

برای جا افتادن در پرسپولیس کار دشواری خواهی داشت

می‌دانم که واقعا کارم در پرسپولیس سخت است اما تلاش می‌کنم که نظر مساعد دایی را به نفع خودم جلب کنم و شاید در ابتدا به صورت فیکس بازی نکنم اما این موضوع برای من مهم نیست و مهم نتیجه‌گیری تیم است. امیدوارم که با نتایجی که می‌گیریم از بحران خارج شویم.

فکر می کنید پیروزی برابر صبا بحران را از تیم دور کرده است؟

برد مقابل صبای قم باعث شد تا روحیه تیمی ما بهتر شود اما یک سری مسائل را نمی‌شود گفت و ما باید ببریم تا حاشیه‌ها از ما دور شود به هر حال وقتی تیمی نتیجه نمی‌گیرد مسائلی هست که نمی‌توان درباره آن حرف زد و بچه‌ها تحت فشار قرار می گیرند اما اگر ببریم همه چیز درست می‌شود.

آیا همانند سایز بازیکنان تیم از وضعیت مالی پرسپولیس ناراضی هستی؟

 از لحاظ مالی واقعا وضعیت خراب است اما تمرکز همه بازیکنان در این برهه مسائل مالی نیست اما امیدوارم بتوانیم بازی‌هایمان را ببریم چون در آن صورت می‌توانیم حرف بزنیم.

در مورد دیدار سخت این هفته با تراکتور چه نطری داری؟

 قطعا وقتی دو تیم بزرگ کشور با هم بازی می‌کنند بازی حساس و جذابی می‌شود و امیدوارم این بازی خوب با نتیجه‌گیری ما هم همراه باشد البته من نمی‌خواهم به هواداران پرسپولیس قول گلزنی در این شرایط بدهم اما تلاش می‌کنم از همان ابتدا برای تیم موثر باشم و اگر شرایط فراهم شود گل هم می‌زنم اما تنها قولی که می‌توانم به هواداران پرسپولیس بدهم این است که بهترین بازی‌هایم را برای این تیم انجام می‌دهم البته به دلیل اینکه هنوز برای پرسپولیس بازی نکردم شاید در یکی دو بازی اول خوب نباشد اما در بازی‌های بعدی قطعا می‌توانم انتظارات را برآورده کنم. مردم، هواداران و خبرنگاران از من انتظار دارند و می‌خواهند ببینند بازیکنی که به پرسپولیس آمده چیست و چگونه بازی می‌کند و همین موضوع مسئولیت من را بالاتر می‌برد.

     
آی اسپورت
2014-09-01 13:06:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر