فهرست
رسول نویدکیا: مشکلی نیست که ذخیره محرم بشوم/ حاضریم تا هفته آخر به صدر جدول نرسیم
رسول نویدکیا: مشکلی نیست که ذخیره محرم بشوم/ حاضریم تا هفته آخر به صدر جدول نرسیم

رسول نویدکیا: مشکلی نیست که ذخیره محرم بشوم/ حاضریم تا هفته آخر به صدر جدول نرسیم

به گزارش آی اسپورت و به نقل از سایت فوتبال ایران، رسول نویدکیا به سرنوشت سپاهان در فصل جاری رقابت ها امیدوار است. او تاکید دارد که حاضر است تیمش تا هفته پایان رقابت های صدرنشین لیگ نشود اما جام را ببرد. 

در سه دیدار اخیر 7 امتیاز از دست داده اید

«در بازی با نفت که مستحق باخت بودیم ولی مقابل فولاد و ذوب آهن باید ۶ امتیاز می‌گرفتیم که متأسفانه با بدشانسی مساوی کردیم. واقعاً از دست دادن ۷ امتیاز در ابتدایی لیگ خیلی بد است خصوصاً اینکه هفته های ابتدایی بهترین زمان است تا امتیازها را جمع کنیم چون در نیم فصل دوم امتیاز گرفتن خیلی سخت می‌شود. امیدوارم این ۷ امتیازی که از دست دادیم برایمان گران تمام نشود.» 

در مورد اختلاف 4 امتیازی با صدر چه فکری می کنی؟
 «اختلاف ما با استقلال زیاد نیست و قطعاً قابل جبران است. من معتقدم قرار گرفتن در صدر جدول سختی‌های خودش را دارد و تیم‌ها مقابل صدرنشین انگیزه زیادی دارند. ما حاضریم تا یک هفته مانده به پایان لیگ صدرنشین نشویم ولی در هفته آخر به صدر جدول رفته و قهرمان شویم. پارسال هم با نفت تهران این وضعیت را داشتیم و اگر در هفته پایانی برنده می‌شدیم جام را بالای سر می‌بردیم.» 

بازیکنان استقلال این روزها مدام از قهرمانی حرف می زنند. نظرت در این باره چیست؟
ا«آنها می‌توانند از قهرمانی حرف بزنند همانطور که بازیکنان تراکتور، پدیده، پرسپولیس یا فولاد هم می توانند.» 

با بازگشت محرم احتمال دارد به ذخیره برادرت تبدیل شوی. 
«خدا را شکر که محرم برگشت و قطعا در آینده می‌تواند به تیم ما کمک کند. در مورد اینکه چه کسی بازی کند هم سرمربی تصمیم می‌گیرد در ضمن اگر ذخیره برادرم شدم مشکلی نیست.»

شانس دعوت به تیم ملی را برای خودت متصور هستی؟

 «هر بازیکنی دوست دارد به تیم ملی دعوت شود ولی من هیچ وقت در مورد تیم ملی ادعایی نداشتم که حتما باید دعوت شوم. تیم ملی سرمربی دارد و او باید تصمیم بگیرد چه نفراتی را دعوت کند. من معتقدم هر بازیکنی خوب باشد دعوت خواهد شد.» 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-01 14:39:54
نظر دهید

۱ نظر
امیدرضــا
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۲۶
رســول و مـحرم در کنار هم.. بهترین زوج بازی ساز ایـران..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر