فهرست
عکس روز: خداحافظی سوارس با لیورپولی ها
عکس روز: خداحافظی سوارس با لیورپولی ها

عکس روز: خداحافظی سوارس با لیورپولی ها

آی اسپورت - لوئیس انریکه سرمربی بارسا امروز را به بازیکنان خود استراحت داده بود. لوئیس سوارس هم از این فرصت استفاده کرد و راهی بندر لیورپول شد.

او که مشخصا دلتنگ همبازی های قدیمی خود در تیم لیورپول است از این فرصت یک روزه نهایت استفاده را برد و امروز با حضور در ملوود با هم تیمی های قدیمی خود دیدار و با آنها خداحافظی کرد. او در صفحه فیس بوکش نوشت:\" امروز می توانم با چند دوست خداحافظی کنم. از یادآوری خاطراتی که با هم داشتیم، هیجان زده می شوم. تشکر به خاطر همه لجظات خوبی که برای من ساختید. یک عکس فوق العاده با گلن جانسن، جان فلاناگان و استفن جرارد.\"

او همچنین یک پیراهن امضا شده بارسا را به عنوان یادگاری به جرارد داد.\"\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-01 17:29:50
نظر دهید
۱ نظر
خراب مورینیو
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۱۹
خیلی خوشم اومد از زرنگیششششششششششش !!! ... اون عاقبت مهاجمان سابق بارسلونا رو دیده .... این آخری ها ... رونالدینیو اتوئو زلاتان ویا سانچز !!! ..... افرین که میدونه دیر یا زود ازاد میشه از این تله اجباری یوفا که با محرومیت سنگینشون وادارش کردن بره به " تیم محبوب عمو سپ و عمو پلات !"..... اسمش رو همه میدونن دیگه ؟؟؟؟؟ :))))))))))))))))) ... بی صبرانه منتظر بازگشتت میمونیم .... مارادونای اروگوئه ..... از این تبعید اجباری فیفای مافیاااااااااااااااا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر