فهرست
گزارش روز: فدراسیون و اهدای حق پخش رایگان به صدا و سیما!
گزارش روز: فدراسیون و اهدای حق پخش رایگان به صدا و سیما!

گزارش روز: فدراسیون و اهدای حق پخش رایگان به صدا و سیما!

آی اسپورت- علی کفاشیان به جالب ترین حالت ممکن اعتراض خودش را به صدا و سیما ابراز کرده و احتمال آن وجود دارد که بدون دریافت پول مسئله حق پخش را فیصله دهد. 
به گزارش آی اسپورت، عدم حضور رسانه تلویزیونی خصوصی در ایران و عدم اجازه واگذاری بازی های لیگ به شبکه های خارجی باعث شده صدا و سیما همیشه دست بالا را در مذاکرات با فدراسیون داشته باشد و با ارقامی که خودش مشخص می کند قرارداد ها را منعقد کند.

اما امسال و با پایانِ قرارداد فدراسیون و صدا و سیما، کفاشیان در خواست رقمی بالای 100 میلیارد تومان را کرد که این امر با مخالفت ضرغامی مواجه شد. صدا و سیما برای دریافت حق پخش تلویزیونی بازی های لیگ تنها مبلغ 22 میلیارد تومان پیشنهاد داد که با مخالفت شدید علی کفاشیان مواجه شد.

کفاشیان که حمایت روسای باشگاه ها و مجمع را در این موضوع همراه خود دارد عنوان کرده بود، از یک شبکه خارج از ایران پیشنهادی 160 میلیاردی دارد و حق فوتبال این مبلغ است. تلویزیون اما عنوان کرد حاضر است چنین مبلغی را پرداخت کند، در صورتی که تبلیغات محیطی هم به آنها واگذار شود. تبلیغاتی که فدراسیون به تنهایی آن را 160 میلیارد تومان واگذار کرده بود.

در هر صورت علی کفاشیان به هیچ طریقی راضی نشده با مبلغ صدا و سیما کنار بیاید و آخرین تخفیفش مبلغ 80 میلیارد تومان بوده است، یعنی حدود 4 برابر پیشنهاد ضرغامی و صدا و سیما که به احتمال زیاد با پاسخ منفی روبرو خواهد شد.

رییس فدراسیون هم عنوان کرده حاضر نیست با مبلغ کمتر از 80 میلیارد قراردادی امضا کند و اگر به توافق نرسند احازه حضور دوربین ها را در ورزشگاه خواهد داد و به همه عنوان می کند که صدا و سیما برای حق پخش پولی پرداخت نکرده است.  

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-01 16:58:05
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۶
صداسیما برای چی پول فوتبال نمیده؟ قرار نیست از فوتبال صداسیما پول در بیاره و بعد خرج سریالهای مذخرف و بی سر ته و برنامه های که 100 نفر بیننده هم نداره بکنه
-
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۵۲
من واقعا نمیدونم چرا اجازه میدن تا دوربین ها وارد زمین بشن. برای یک بار هم که شده باید جلوی صدا وسیما بایستن تا مردم بیفتن به جون صدا وسیما.
پیمان
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۲۴
جلوی پخش تلویزیونیو بگیرین ، پول نگیری که به نفعشونه
پیمان
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۲۵
ی نظر سنجی در مورد حق پخش بذارید ، ببینیم چند درصد موافقن حتی بازیا پخش نشه ولی ارزون فروخته نشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر