فهرست
دردسرمصاحبه منصوریان /تاج از مدیرعامل نفت سند خواست!
دردسرمصاحبه منصوریان /تاج از مدیرعامل نفت سند خواست!

دردسرمصاحبه منصوریان /تاج از مدیرعامل نفت سند خواست!

آی اسپورت- رییس سازمان لیگ فوتبال ایران در نامه ای از مدیر عامل باشگاه نفت تهران در خواست کرد، مستندات سرمربی این تیم را در مورد ادعاهایش در مورد نقض قانون سقف قرار داد ها به کمیته صیانت از سلامت لیگ ارسال کنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران در نامه مهدی تاج نایب رییس فدراسیون فوتبال به منصور قنبر زاده مدیر عامل باشگاه نفت آمده است:
 «در پی مصاحبه علیرضا منصوریان سر مربی تیم نفت تهران مبنی بر اعتراض به قانون سقف قراردادها در کنفرانس خبری ،  از آن باشگاه  در خواست  می شودهر گونه گزارش و یا مستند کتبی را ظرف سه روز به کمیته صیانت از سلامت لیگ ارسال کنند.»
شاید کمی  بدبینانه باشد اما احتمالا بازیکن ندادن نفتی ها به تیم امید باعث شده تا سازمان لیگ به مصاحبه منصوریان حساس شود و از باشگاه او توضیح بخواهد.
  ۳  
آی اسپورت
2014-09-01 17:45:18
نظر دهید

۳ نظر
هومن
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۱۱
دایی هم بارها این حرف را زده .. چرا جرات ندارید از اون بازخواست کنید ؟
مشروح
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۴۹
ای کاش پرسپولیس هم مثل سپاهان و استقلال سقف رو رعایت نمی کرد . همونطور که می بنید سازمان لیگ قاطعانه داره از رعایت نکردن سقف این دو تیم حمایت می کنه!
-
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۵۱
از این مصاحبه ها ؛ بیانیه ها از قنبرزاده تا دلتان بخواهد دیده ایم بیانیه معروف قنبرزاده بر علیه رحمتی و استقلال اعلام لیست مبالغ قراوداد بازیکنان برای اولین بار که موج مخالفت بازیکنان لیگ برتری در بر داشت قنبرزاده از این سوتیها و هبه کردن ها تا دلتان بخواهد انجام داده انتقال نفت تهران به استان مرکزی از خیانت ها و بیانیه های قنبرزاده است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر