فهرست
تاج: حسن‌زاده باید هماهنگ می‌کرد
تاج: حسن‌زاده باید هماهنگ می‌کرد

تاج: حسن‌زاده باید هماهنگ می‌کرد

آی‌اسپورت- رئیس فدراسیون فوتبال در ماجرای عصبانیت کارلوس کی‌روش از تیم ملی از حضور حسن‌زاده در اردو، جانب سرمربی تیم ملی را گرفت. او امروز در ارتباط تلفنی با برنامه فوتبال۱ شبکه ورزش گفته هرکس که می‌خواهد به اردوی تیم ملی برود از قبل باید هماهنگ کند و حسن‌زاده این کار را نکرده است.

مهدی تاج گفته: « چه آقای حسن‌زاده و چه هر مقام دیگری اگر می‌خواهد به تمرین تیم ملی برود باید از قبل هماهنگی‌هایش را انجام دهد. حالا شاید مسیر حسن‌زاده آن سمت بوده و او خواسته به تمرین تیم ملی سر بزند که البته من هم بعداً متوجه شدم اما هر کسی می‌خواهد به تمرین تیم ملی برود باید با هماهنگی باشد به خصوص اینکه به هر حال حسن‌زاده جنبه انضباطی دارد.»

او البته پاسخ کارلوس کی‌روش درباره بازی‌های دوستانه تیم ملی را هم داده و مدعی شده حریفان تیم ملی را کارلوس کی‌روش انتخاب می‌کند: « به هر حال فدراسیون رقبا را انتخاب نمی‌کند بلکه سرمربی تیم ملی این کار را انجام می‌دهد. سرمربی تیم ملی با توانمندی خود بازی‌ها را انتخاب می‌کند و باید بگویم که دو بازی اول تدارکاتی ما بسیار خوب بود و ارتباطات کی‌روش هم به ما کمک خوبی کرد اما ما هم برنامه‌های خودمان را داریم و مطمئناً هر برنامه‌ای که کمیته بین‌الملل فدراسیون فوتبال انجام دهد با هماهنگی سرمربی تیم ملی است و این رویه کار همیشگی ما است. برای بازی با توگو ما هزینه کردیم و پول بلیط هواپیما و هتل این تیم را دادیم که چیزی در حدود صد هزار دلار شد. برای بازی بعد هم پول پرداخت می‌کنیم و این پول ها از حساب فدراسیون فوتبال است و کسی از جیبش این پول‌ها را نمی‌دهد.»

تاج حرف‌های کارلوس کی‌روش درباره گرفتن پول فیفا از سوی موسسه ایفمارک را هم تایید کرده ولی آن را مربوط به سال‌هیا قبل دانسته: « این موضوع برای 4، 5 سال قبل است که من آن زمان مسئول فدراسیون نبودم، آن زمان طلبی از فیفا داشتیم که نشد آن را وصول کنیم اما بعد مرکز پزشکی ایفمارک به راه افتاد که یکسری هزینه‌ها آنجا انجام شد و بعد فیفا پولی که برای ایفمارک هزینه شده بود را از طلب‌های فدراسیون برداشت و شاید مدیران اگر در این باره تصمیم بهتری می‌گرفتند اولویت را به آنجا نمی‌دادند اما این طور نیست که پول به حساب شخصی کسی رفته باشد.»  

۵۹ ۷  
آی اسپورت
2017-11-03 15:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
کارلوس کلاش
جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۳۴
سند دیگری از درو غگویی کارلوس کلاش. حالا هی بگویید کارلوس پاک است. چه زود قضیه نکونام رو فراموش کردیم
سه روز حقوقم عقب افتاده
جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۵۳
همه در ایران دزد هستند.
همه باید پول من را بدهند.
حسن زاده باید پول من را بدهد.
آن خانم باید پول من را بدهد.
پول ودین، پول زور ودین
منم زورگیر موزامبیکی
مصی
جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۵۶
چقدر ایران و ایرانی در مقابل این دلال موزامبیکی حقیر شده به همه افترا میزنه وهمه رو تحقیر می‌کنه و واسه سه روز دیرکرد حقوقش چه المشنگه ای راه میندازه درود به برانکو کبیر جنتلمن واقعی که سالهاست توایرانه اما حتی برای یکبار واسه دیرشدن حقوقش کلامی حرف نزده
رضا
جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۱۷
پول تيم ملي براي امثال همين اوباشي كه اينجا هم به كيروش توهين كرده هزينه شده

۳ ۱
اوباش خاندانته
جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۴۱
همین دیگه بیشتر از این ارزش نداره برات تایپ کنم
رضا
جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۱۷
پول تيم ملي براي امثال همين اوباشي كه اينجا هم به كيروش توهين كرده هزينه شده

۲ ۱
رضا
شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶، ۰۲:۲۴
اوباش کسیه که دردفاع اریک اجنبی دزد رگ گردنشو واسه هم وطنش کلفت میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر