فهرست
آنالیز تراکتورسازی با قلعه: دیدنی‌تر از همیشه
آنالیز تراکتورسازی با قلعه: دیدنی‌تر از همیشه

آنالیز تراکتورسازی با قلعه: دیدنی‌تر از همیشه

آی‌اسپورت- با کنار رفتن سروش رفیعی، وابستگی نمایش این تراکتور به سروش مشخص می‌شود. بازیکنی که رقص پاهایش کافی بود تا بیننده، نود دقیقه به تلویزیون خیره شود و فوتبال تیم قلعه‌نویی را دنبال کند. در تیم قلعه‌نویی آنقدر ستاره حضور دارد که با هر تاکتیکی بشود وارد زمین شد. اما ژنرال برای این فصل سیستم 2-2-2-4 را در نظر گرفت. دو مدافع کناری گل‌ساز و یک هافبک دفاعی جاروگر. کیانی خیال همه تیم را بابت گل نخوردن راحت می‌کند. البته به کمک خالد و هادی محمدی و یک دروازه‌بان پرکاراکتر و جذاب. سروش رفیعی و محمد ابراهیمی جلوتر از نوری یا کرار قرار می‌گیرند. در خط حمله هم زوج فرزاد حاتمی و ادینیو هنرنمایی می‌کند.

مهم‌ترین عنصر گل زدن این فصل تراکتورسازی به پاس‌ها و پنالتی‌های ایران‌پوریان، هوش سروش رفیعی، سرعت محمد ابراهیمی، قدرت سرزنی و قدرت فیزیکی فرزاد حاتمی خلاصه می‌شود. عناصر دفاعی تیم قلعه‌نویی هم به قدری خوب هستند که ضعفی را باقی نگذرانند تا تیم‌ها مقابل تراکتورسازی از برنامه مشخصی به گل برسند.

اگر قرار باشد بزرگ‌ترین ضعف این تیم را بیان کنیم، خروج‌های ناقص محمدرضا اخباری است. دروازه‌بانی جذاب و دوست‌داشتنی که ضعف عمده‌ای در دفع توپ‌های ارسالی از کناره‌ها دارد. اخباری هر چه‌قدر هم خوب باشد، هنوز نتوانسته با توپ‌هایی که از کنار ارسال می‌شوند ارتباط برقرار کند و زمان خروجش را تعیین کند. اما این تراکتور به قدری پرمهره و جذاب است که هر باگی را می‌پوشاند.

تراکتورسازی این فصل بیشتر از تیم‌های قلعه‌نویی، فوتبالی اروپایی بازی می‌کند. اتفاقی که به نظر می‌رسد رد پای کمک مربی پرتغالی این تیم در آن دیده می شود.

 

۲۰ ۱  
آی اسپورت
2016-12-30 16:07:00
نظر دهید

۱ نظر
یاشار تبریزلی
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۴۳
خیلی خوشم اومد بالاخره یه نفر فوتبال فهم پیدا شد تا بنویسه تراختور کبیر باستانی اروپایی در این فصل بازی میکنه در مورد اخباری و ضعفش در خروج متاسفانه این ضعف مزمن همه دروازه بان های ایرانی بعد از عابدزاده هست تقریبا همه در ارسال های از کناره مشکل دارند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر