فهرست
اعتراف رئیس فدراسیون / از ته دل راضی به ماندن کی روش نیستم
اعتراف رئیس فدراسیون / از ته دل راضی به ماندن کی روش نیستم

اعتراف رئیس فدراسیون / از ته دل راضی به ماندن کی روش نیستم

آی اسپورت - تمدید قرارداد با کارلوس کی روش داستانی شده است.

علی کفاسیان که تا همین دیروز مدعی بود به هیچ گزینه ای جز کی روش رضایت نمی دهد در برنامه نود اعتراف کرد که ته دلش به ادامه همکاری با کی روش راضی نیست:\"   من از ته دل راضی به عقد قرارداد با کی روش نیستم. اگر بتوانم فرد دیگری بیاورم و مقداری از مبلغ قرارداد را کم کنیم، می توانم به دیگر تیم های فوتبال کمک کنم. به رغم اینکه دلم راضی به عقد قرارداد با کی روش نیست، به آن اهمیت نمی دهم و برای همکاری با این مربی تلاش خواهم کرد.\"

به گزارش ایرنا، کفاشیان گفت: قرارداد دوره قبل کی روش دو میلیون 500 هزار دلار بود. آن زمان دولت حمایت کرد و کمک کرد. در حال حاضر حتی اگر این مبلغ موافقت شود، حدود هشت میلیارد تومان می شود. فوتبال چندین تیم دارد که تدارکات آنان نیز باید انجام شود اگر قرار باشد همه منابع به تیم ملی اختصاص یابد، نمی توانیم تیم های دیگر فوتبال را حمایت کنیم.

وی تاکید کرد: وزارت ورزش و جوانان از ابتدا از تمدید قراردداد کی روش حمایت کرده است. اما نهادهای دیگر نیز پیامهایی برای قرارداد کی روش دادند که باید فدراسیون فوتبال با دقت این موضوع را پیگیری کند.

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-02 09:22:39
نظر دهید

۳ نظر
ارشیا
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۱۴
منظور از نهادهای دیگر یعنی دخالت دولت در امور فوتبال و این یعنی تعلیق و ازدست دادن بازیهای آسیایی ، ملتهای اسیا ، مقدماتی 2018
JeFF
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۱۵
از اول معلوم بود قراردادشو تمدید نمیکن یه مربى درپیت خارجى میارن سرمربى میکنشش
فرزام
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۱۷
کفاشایان از اول هم میخواست با کیروش امضا کنه اگه اونو نمیخواست که به ایران دعوتش نمیکرد وقتی کیروش با اون افتضاح از ایران رفت آقای کفاشایان گفت گیج شدم یکی میگه ببند یکی میگه نبند واقعا زشت شد!!! حالا اومده میگه از ته دلم راضی نبودم که ...... خوب معلومه وقتی دیدن آقایان مخالف قرار داد کیروش بعد از رفتن کیروش و آخرین مصاحبه او مورد حمله اصحاب رسانه و افکار عمومی قرار گرفتند به آقای کفاشایان * مشورت * دادند برو تو برنامه 90 همه تقصیرها را گردن بگیر که ما نزد مردم خراب نشیم. ...
آقای کفاشایان شما با این حرفها شعور مردم را سخره گرفتند و..... !!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر