فهرست
تصمیمی که به جدایی از میلان ختم می‌شود
تصمیمی که به جدایی از میلان ختم می‌شود

تصمیمی که به جدایی از میلان ختم می‌شود

آی اسپورت- جانلوئیجی دوناروما، دروازه‌بان 19 ساله رئال مادرید، به باشگاه ایتالیایی گفته تصمیمی برای تمدید قراردادش ندارد. قرارداد فعلی‌اش هم سال 2018 به پایان اعتبارش می‌رسد.

مارکو فاسونه، مدیر کل میلان، بعد از قرار ملاقاتی 45 دقیقه‌ای با مینو رایولا، مدیر برنامه‌های این بازیکن این مطلب را عنوان کرد. او گفت:«رایولا گفته دوناروما قراردادش با میلان را تمدید نمی‌کند. این تصمیم نهایی او است». او اما مدعی شده که مطمئن است بعد از بازسازی میلان و با دیدن بازیکنانی که این تیم می‌خواهد جذب کند تصمیم بازیکن جوان عوض می‌شود. نظر من اما چیز دیگری است. تصمیم او برای میلان که به دنبال احیای تیمش است دردناک بود، اما بعید است او کارش را در میلان ادامه دهد.

دوناروما که 1.96 قد دارد، یکی از آینده‌دارترین جوانان اروپا است، اما احتمالش زیاد است که فصل آینده به عنوان دروازه‌بان آزاد میلان را ترک کند و به رئال مادرید برود. این موضوع برای میلان دردناک‌تر از تصمیم او هم خواهد بود به این دلیل که نه تنها این بازیکن را برای ادامه کارشان نخواهند داشت، بلکه حتی نمی‌توانند از فروشش پول خوبی هم به دست آورند. هرچند که مطبوعات ایتالیایی مدعی شدند که شاید میلان تصمیم بگیرد در تابستان این دروازه‌بان را در ازای رقمی کمتر از ارزش واقعی‌اش بفروشد، فقط به این دلیل که مجبور نشود او را رایگان از دست بدهد.

اما در هر صورت رئال تیمی است که بیشترین شانس را برای داشتن این بازیکن دارد. رئال مدتی است که به دنبال دروازه‌بان است و سال گذشته هم قرار بود دخئا را به خدمت گیرد که البته به خاطر مشکلاتی این انتقال صورت نگرفت. حتی در این تابستان هم انتظار می‌رفت رئال برای جذب دوباره دخئا اقدام کند، اما حالا دوناروما اصلی‌ترین گزینه‎شان است. سفیدپوشان تصمیم دارند دستمزد سالانه 6 میلیون یورویی به این دروازه‌بان بدهند و همچنین پیشنهادشان هم قرارداد طولانی مدت است. او دروازه‌بانی است که انتظار می‌رود مانند بوفون برای مدتی طولانی حتی انتخاب اول تیم ملی ایتالیا هم باشد. او این تابستان دروازه‌بان تیم ملی زیر 21 ساله‌های آتزوری هم خواهد بود. فصل گذشته او در 41 بازی 49 گل خورد و انتظار می‌رود به زودی او را با لباس سفید رئال ببینیم.

۸ ۱  
آی اسپورت
2017-06-16 13:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۱ نظر
حافظ
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۳۹
دروازه بان رئال؟
خاک تو سر سایتتون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر