فهرست
پسر کرانچار در کیو پی آر ماندنی شد
پسر کرانچار در کیو پی آر ماندنی شد

پسر کرانچار در کیو پی آر ماندنی شد

آی اسپورت- هافبک سابق باشگاه تاتنهام و تیم ملی کرواسی، در کیو پی آر ماندنی شد. فرزند سرمربی تیم فوتبال سپاهان،؛ در ددلاین دی سرانجام قرارداد جدید خود با این باشگاه را به ثبت رساند. 

نیکو کرانچار پس از امضا کردن یک قرارداد قرضی از دیناموکیف اوکراین دومین فصل متوالی را در کوئینزپارک رنجرز سپری خواهد کرد.

کرانچار 30 ساله، در مسابقات لیگ دسته یک انگلیس در فصل گذشته در 31 مسابقه برای این تیم به میدان رفت و به راهیابی کوئینزپارک رنجرز به لیگ برتر کمک کرد.

بازیکن تیم ملی فوتبال کرواسی که پیش‌تر در پورتسموث و تاتنهام زیر نظر هری ردنپ بازی می‌کرد، اعلام کرد که باشگاه کوئینزپارک رنجرز در قاب وی جا دارد و اظهار داشت: احساس بسیار خوبی دارم که به این تیم بازگشتم؛ حس می‌کنم در خانه خودم هستم. احساس ویژه‌ای با باشگاه و هوادارانش دارم. هواداران فصل گذشته فوق‌العاده بودند. روابط بسیار خوبی با آنها دارم و امیدوارم که این فصل بهتر شوند.

وی ادامه داد: واقعا از حضور در این تیم احساس خوشحالی می‌کنم، در باشگاهی هستم که بازی کردن در آن را واقعا دوست دارم و با قلبم بازی می‌کنم. بی‌صبرانه منتظر هستم برای این تیم به میدان بروم.

کرانچار خاطرنشان کرد: معتقدم که هنوز چیزهایی برای اثبات کردن به خودم و تمام هواداران دارم. لیگ برتر به آمادگی بیشتری نسبت به گذشته نیاز دارد اما من منتظر شروع بازی‌هایم در این لیگ هستم. شک ندارم که این باشگاه مدت‌ها در لیگ برتر خواهد ماند.

این اولین فصل حضور کرانچار در لیگ برتر پس از بازی با تاتنهام در فصل 12-2011 است.

- See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930611000288#sthash.LOiCfck9.dpuf

     
آی اسپورت
2014-09-02 10:51:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر