فهرست
کیانی: برای شکست دادن پرسپولیس به تهران می آییم/ بازی در آزادی برای ما لذتبخش است!
کیانی: برای شکست دادن پرسپولیس به تهران می آییم/ بازی در آزادی برای ما لذتبخش است!

کیانی: برای شکست دادن پرسپولیس به تهران می آییم/ بازی در آزادی برای ما لذتبخش است!

آی اسپورت- مهدی کیانی کاپیتان تیم تراکتورسازی در آستانه دیدار حساس با پرسپولیس معتقد است این تیم برای پیروزی به تهران خواهد رفت. کیانی در مورد دیدار تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی همیشه جزو جذاب‌ترین بازی‌های فوتبال ایران بوده است و هواداران دو تیم هم کری‌های جذابی برای این بازی دارند. امیدوارم بازی تماشاگرپسندی را شاهد باشیم و در نهایت تیم ما برنده شود. ما در بازی روز جمعه دنبال مساوی نیستیم و برای شکست دادن پرسپولیس به تهران می‌آییم. اگر می‌‌خواهیم ثابت کنیم که مدعی قهرمانی هستیم حتماً باید بازی‌های بزرگ را هم ببریم.

وی در خصوص اینکه چرا تراکتورسازی در بازی‌های خارج از خانه خوب نتیجه نگرفته است، افزود: متأسفانه مقابل پدیده باخت بدی داشتیم ولی قرار نیست در آینده شرایط همینطور بماند. مطمئن باشید در بازی‌های بیرون از خانه هم نتایج خوبی خواهیم گرفت.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با تأکید براینکه تیمش برای دیدار مقابل پرسپولیس انگیزه زیادی دارد،‌ گفت: بازی در ورزشگاه آزادی برای ما لذتبخش است و مطمئن باشید هواداران تراکتورسازی هم به ورزشگاه می‌آیند تا تیم محبوب‌شان را تشویق کنند. امیدوارم با حمایت آنها سه امتیاز را بگیریم.

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در پایان با اشاره به شرایط پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است. به نظر من پیروزی آنها مقابل صبا باعث می‌شود که بازی این هفته زیبایی‌های بیشتری داشته باشد. به هر حال پرسپولیس روحیه گرفته و در زمین خودش دنبال برد است. البته ما حریف آسانی برای آنها نخواهیم بود و قدرت خود را در زمین مسابقه نشان خواهیم داد.

  ۷  
آی اسپورت
2014-09-02 13:30:23
نظر دهید

۷ نظر
دکتر سرخ
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۴
ذارررررررت
گتاب سیتی وچون
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۶
ازادی هیچ تیمی پرسپولیس نمیتونه ببره اگه تونستین مساوی رو بگیرین کفشگری +عالیشاه+بنگر+نیلسون فاتحه تراکتور خوندست
تیراختور
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۱
پیروزی جلوی تراکتور عددی نیست . . الانم صبا رو بردین فکر میکنین کار بزرگی کردین . ما هفته ی قبلش 4 گل به صبا زده بودیم و هنوز تو شک اون 4 تا گل بودن وگرنه نمیباختن .
++ ما فولاد و ملوان که شما بهشون باختین رو 2-1 و 1-0 بردیم
پریسا
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۹
تیراختور:زیادی داری در مورد سرورت حرف می زنی اول اینکه پیروزی نه پرسپولیس دوم اینکه شما اگه این همه محروم و مصدوم داشتین عمرا می تونستین صبا رو ببرین
-
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۱
تراکتوریا بذارید ٢ سال تو لیگ بمونید بعد بیاید در باره ی سرورتون صحبت کنید
بابک
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۴
عزیزانی که از پرت پولیس حمایت میکنن یادشون نره که از 6 بازی قبلی 5 تاشو تراختور کبیر برده و پرت پولیس با کمک داور و کلی فشار فقط 1 بار تونسته اونم تو آزادی. شنیدم هوای تهران یکم آلوده شده پس زیاد هوا نخورید مسموم میشید
گتاب سیتی وچون
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۲
5تا رو باختیم ولی تو ازادی نه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر