فهرست
سوبی سارتا:این آخرین فصل دنی آلوس در بارسلوناست
سوبی سارتا:این آخرین فصل دنی آلوس در بارسلوناست

سوبی سارتا:این آخرین فصل دنی آلوس در بارسلوناست

آی اسپورت - آندونی سوبی سارتا مدیر ورزشی تیم بارسلونا از فردا تعطیلات دو هفته ای خود را آغاز خواهد کرد. وی پیش از راهی شدن به تعطیلات در یک نشست خبری، به تشریح عملکرد بارسلونا در فصل نقل و انتقالات پرداخت.

وی گفت : \" تمام سعیمان را کردیم تا یک تیم سختکوش و رقابت طلب را درست کنیم. تیمی که بار دیگر به ایده ها و فلسفه بارسلونا نزدیک باشد.نگاه ما به تمام بازیکنانی که آینده روشنی در پیش دارند؛ یکسان است.برای ما منیر الحدادی با دیگر جوانان آینده دار حاضر در تیم فرقی ندارد.

در انتهای فصل گذشته، نشستی برگزار کردیم و با دیگر اعضا به مشورت نشستیم. طرحی ارائه شد که بر اساس آن یک انقلاب اساسی در تیم ایجاد شود . بازیکنانی به جمع ما اضافه شدند که با کمک دیگر عوامل، برای پیشبرد این طرح به بارسلونا کمک زیادی خواهند کرد.با همین مجموعه این راه را ادامه می دهیم و خواهیم دید که نتیجه این پروژه چه خواهد شد\"

وی در مورد آینده دنی آلوس نیز گفت : \"از اینکه آلوس در تیم ما ماندنی شد؛ خوشحال شدیم. با او و ایجنتش در مورد قراردادش به گفتگو نشستیم و نتیجه این شد که فصل آینده قراردادش به پایان برسد.\"

  ۶  
آی اسپورت
2014-09-02 16:24:26
نظر دهید

۶ نظر
-
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۴
هه هه. حالا هی دلقک بازی در بیار و هیس بده. سال دیگه مث دستمال دماغی میندازنت بیرون.
گتاب سیتی وچون
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۲
اره همون کاری که شما با اوزیل کردین
-
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۳
بابا میمون
-
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۲۲
مثل دستمال هم باهاش رفتار کنن ، مثل میمون باشه ، بلاخره تونل خودش رو زد و افتتاحش کرد :) اصلا همون تونلش بود که باعث شد این فصل هم نره
-
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۲۵
الوز از اون جمله بازیکنایی ک واقعا عاشق باشگاشونن مسل توتی ..حیف از بارسا بره...بزرگنرین باشگاه جهان
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۶:۰۸
آوریل هیچوقت کارای اینو نمی‌کردم نه سینه واسه رئال چاک داد نه واسه کسی دلقک بازی و خط و نشون. تونل هم واسه شما بیشتر بوده _مخصوصا والدس و پینتو. برو بده مردیکه دلقک حاشیه ای دستمال دماغی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر