فهرست
الخلیفی: دی ماریا دوست داشت به پاری سن ژرمن بیاید
الخلیفی: دی ماریا دوست داشت به پاری سن ژرمن بیاید

الخلیفی: دی ماریا دوست داشت به پاری سن ژرمن بیاید

آی اسپورت- ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن، ادعا کرد که آنخل دی ماریا، ستاره جدید منچستریونایتد، دوست داشت به پی اس جی بپیوندد.

این ملی پوش آرژانتینی که به تازگی با انتقالی 75 میلیون یورویی از رئال مادرید به منچستریونایتد پیوست، در نامه ای سرگشاده به هواداران رئال اعلام کرده بود که مایل بود در این باشگاه بماند اما احساس می کرد که مدیران باشگاه رئال چاره ای جز جدایی برای او باقی نگذاشته اند.

اما اکنون الخلیفی ادعا کرد که اولویت اصلی دی ماریا در بازار نقل و انتقالات پیوستن به پاری سن ژرمن بود اما این باشگاه حاضر به پرداخت مبلغ درخواستی رئال نشد.

او به لو پاریزین گفت:\" دی ماریا می خواست به پاریس بیاید اما حتی بدون در نظر گرفتن قوانین فرپلی مالی هم ما او را نمی خریدیم.\"

علی رغم اینکه الخلیفی قانون فرپلی مالی را دلیل نپیوستن دی ماریا به پی اس جی ندانست اما میشل پلاتینی، رئیس یوفا، را به دلیل وضع چنین قانونی مورد انتقاد قرار داد.

او به خبرنگاران گفت:\" نمی دانم میشل پلاتینی می خواهد فوتبال فرانسه را بکشد یا نه اما قانون فرپلی مالی عادلانه نیست. درک چنین قانونی بسیار دشوار است. در این صورت باشگاه های بزرگ، بزرگ می مانند و باشگاه های کوچک، کوچک. ما به قوانین احترام می گذاریم اما می خواهیم در ماه اکتبر با یوفا گفتگو کنیم تا قوانین کمی تغییر کند. در غیر این صورت، سرمایه گذاران به فوتبال نخواهند آمد. آنها به ورزش هایی مانند فرمول یک می روند.\"

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-02 19:13:18
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۰۱
خدا رو شکر مى کنم که چنین قانونى هست تا تیم در پیت و بى ریشه ى توى عرب نمیتونه نقل و انتقالات رو خراب کنه و گند بزنه به فوتبال ناب اروپا ، لعنت به اون گاز قطر که تو و امثال تو رو آدم کرد ، مرتیکه اینقدر نفهمه که مى خواد بره با پلاتینى حرف بزته تا قوانین رو تغیر به !! تو دیگه چه .. هستى ، فکر کرده ملت اونجا هم عربن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر