فهرست
منیر الحدادی: بازی کردن کنار مسی، مثل برنده شدن در لاتاری است
منیر الحدادی: بازی کردن کنار مسی، مثل برنده شدن در لاتاری است

منیر الحدادی: بازی کردن کنار مسی، مثل برنده شدن در لاتاری است

آی اسپورت- منیر الحدادی، ستاره جوان بارسا، فرصت بازی کردن در کنار مسی را به برنده شدن در یک لاتاری توصیف کرد.

این ستاره جوان که در سال 2011 از اتلتیکو مادرید به بارسا پیوست، درخشش خود را از تیم دوم بارسا آغاز کرد.  مصدومیت نیمار و محروم بودن سوارس باعث شد تا لوئیس سوارس از او در ترکیب اصلی بارسا در دو دیدار ابتدایی فصل جدید لالیگا استفاده کند و منیر نیز با گلزنی مقابل ال چه، توانایی هایش را نشان داد.

منیر به خبرنگاران گفت:\" من اصلا انتظار اتفاقاتی که رخ داد را نداشتم. این نتیجه کار سخت هر روزه است که در نهایت پاداشش را می گیرید. این رویایی است که به حقیقت تبدیل شد. من همیشه گفته ام که مسی الگوی من است و هنوز هم هست. من هر روز از تمرین کنار این ستاره ها چیزهای زیادی یاد می گیرم. تنها کافی است به حرکات آنها نگاه کنم.

تلاش می کنم همان آدمی که همیشه بودم، باشم و همان کارها را انجام بدهم. هدف من این است که هر روز بهترین عملکرد را داشته باشم و آرامش خودم را حفظ کنم. این یک پاداش است. مثل این است که در لاتاری برنده شده باشید.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-02 22:27:02
نظر دهید

۱ نظر
ویسکا بارسا..ویسکا کاتالونیا
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۳۶
کاش من جای تو بودم بازی تو بهترین باشگاه جهان اونم تو سن 19 سالگی ....اصلا راه رفتن رو چمن نیوکمپ خودش افتخار بزرگیه...فرهاد مجیدی ما تونسته تا لب چمن بره ولی پاشو نتونسته بذاره رو چمن خودت دیگه تا تهشو بخون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر