فهرست
فن پرسی: قرار نیست تحت عمل جراحی قرار بگیرم
فن پرسی: قرار نیست تحت عمل جراحی قرار بگیرم

فن پرسی: قرار نیست تحت عمل جراحی قرار بگیرم

آی اسپورت- رابین فن پرسی، ستاره هلندی منچستریونایتد، شایعات اخیر در مورد نیازش به جراحی برای بهبودی زانوی مصدومش را رد کرد.

چند روز پیش گزارش هایی منتشر شد که در آن ادعا شده بود فن پرسی پیش از جام جهانی باید تحت عمل جراحی قرار می گرفت اما آن را به بعد از این رقابت ها موکول کرد؛ عملی که او را برای چند ماه از میادین دور خواهد کرد.

حتی ادعا شد که خرید رادامل فالکائو به دلیل دوری فن پرسی از میادین خواهد بود اما کاپیتان تیم ملی هلند این ادعا را رد کرد.

او به فاکس اسپورت گفت:\" نمی دانم این شایعات از کجا می آید. صادقانه بگویم که من به این زودی ها برای جراحی به هیچ بیمارستانی نخواهم رفت. برای ساختن چنین شایعاتی باید ذهن خلاقی داشته باشید. \"

فن پرسی همچنین تاکید کرد که آماده است تا با فالکائو برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی منچستریونایتد رقابت کند و مطمئن است که حضور این ستاره کلمبیایی می تواند به بهتر شدن این تیم کمک کند.

\" از آمدن فالکائو خوشحالم. او باعث می شود تیم بهتری شویم. در باشگاه های بزرگ، همیشه به دنبال بهترین ها هستید. این فلسفه من هم هست. فالکائو باید برای جایگاهش بجنگد؛ مانند من. ما دو تا، و همچنین وین رونی و جیمز ویلسون باید برای جایگاه مان رقابت کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-03 00:43:54
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر