فهرست
صبحانه با آی اسپورت: مهاجم مونته نگرو در سایپا
صبحانه با آی اسپورت: مهاجم مونته نگرو در سایپا

صبحانه با آی اسپورت: مهاجم مونته نگرو در سایپا

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره مهمانان سرشناس مرتضی پورعلی گنجی شروع می کنیم. تعدادی از بازیکنان سرشناس فوتبال به هتل تیم السد رفتند تا شب قبل از بازی این تیم با استقلال با پورعلی گنجی دیدار کنند. دو ستاره پرسپولیس یعنی محسن مسلمان و مهدی طارمی و همین طور جواد نکونام بازیکنانی بودند که به دیدن مرتضی رفتند و البته ژاوی را هم از نزدیک دیدند!

سایپا از مونته نگرو بازیکن گرفت

تیم فوتبال سایپا بوکدان میلیچ مهاجم تیم ملی مونته‌نگرو را که سه سال سابقه بازی در تیم های باشگاهی کره جنوبی را دارد و در اوساسونای اسپانیا هم بازی کرده، جذب کرد. قرار است به زودی کارت بازی این بازیکن صادر شود.

ویسی کوتاه آمد

پرونده پیوستن سرور جپاروف به تیم سپاهان یک حاشیه بزرگ برای عبدالله ویسی ایجاد کرد و حتی منجر به استعفای نصف و نیمه او هم شد ولی در نهایت ویسی بعد از صحبت با مدیران باشگاه سپاهان تصمیم گرفت که بر سر کار خودش باز گردد.با این حال گفته می شد که ممکن است ویسی روی خوش به سرور جپاروف نشان ندهد و نام این بازیکن را در لیست بازیکنان مورد نیاز خودش قرار ندهد اما رفتار ویسی در این دو روز اخیر در واکنش به جپاروف اینطور نشان می دهد که سرمربی سپاهان نسبت به این بازیکن نظر مثبتی پیدا کرده و این احتمال وجود دارد که جپاروف از بازی بعدی سپاهان حتی در ترکیب اصلی تیمش هم به میدان برود

بررسی محرومیت تراکتور در مجلس

محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در مجلس در گفت و گو با کاپ،درباره محرومیت تراکتورسازی از پنجره نقل و انتقالات اظهار داشت: بنده بررسی هایی را انجام دادم و در مجلس نیز این قضیه را تا انتها پیگیری می کنیم تا مسببین این اتفاق مشخص شوند.باید پیگیری های بیشتری انجام شود زیرا این تیم مردمی نباید تحت تاثیر چنین اشتباهاتی قرار بگیرد.

     
آی اسپورت
2017-02-07 07:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر