فهرست
کی‌روش در کنفرانس؛ ماموریت ما در روسیه
کی‌روش در کنفرانس؛ ماموریت ما در روسیه

کی‌روش در کنفرانس؛ ماموریت ما در روسیه

آی اسپورت – کارلوس کی‌روش امروز در نشست خبری خود قبل از اولین بازی تیم ملی در جام جهانی مقابل مراکش حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او از مشکلات و سختی‌های کار خود و شاگردانش در مسیر رسیدن به جام جهانی گفت. صحبت‌های کی‌روش را در این نشست خبری بخوانید:

از روسیه به خاطر میزبانی این رقابت و از تمامی ملت‌ها که در این نمایش حاضر می‌شوند تشکر می‌کنم؛ ما برای یک مأموریت به روسیه آمده‌ایم تا در اینجا فضای دوستی در تمام دنیا ایجاد کنیم. ما اینجا هستیم تا بعد از فداکاری‌هایی که صورت گرفته، نتیجه و جشن بگیریم و به تعهداتی که طی چهار سال اخیر داشتیم، انجام دهیم.

این بازی اول ما است و همیشه بازی اول سخت خواهد بود؛ نخستین عشق همیشه خاص است و مطمئنا این بازی برای مراکش هم خاص خواهد بود. تحت هیچ شرایطی اجازه ندادیم مشکلات به‌عنوان یک بهانه یا توجیه تلقی شود و سعی کردیم تمام تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم و از آن بهره ببریم چون بیشتر استفاده کرده و بازیکنان قوی‌تری داشته باشیم؛ اراده آنها را افزایش دهیم و اطمینان پیدا کنیم که می‌توانیم مثل یک خانواده عمل کنیم.

ما باید مبارزه و بازی کنیم و به همه نشان دهیم که این بازیکنان مثل تمام بازیکنان جهان عاشق پیروزی هستند؛ رقابت و بازی کنند و به اعتقادم، ممکن است یک یا 10 سال و شاید 100 سال طول بکشد ولی همیشه برنده نخواهند شد. بازیکنان و ملت ایران عشق به فوتبال دارند؛ هیچ وقت مانعی را نمی پذیریم و همه مشکلات و موانع را به‌عنوان فرصت استفاده می‌کنیم تا قوی‌تر شویم و بهتر بازی کنیم؛ هدف یک مربی و تیم فوتبال چیست؟ این است که برنده شود.

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-06-14 17:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علی
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۵۰
به امید باخت تیم کی روش!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر