فهرست
رکورد فوق‌العاده قطر اس. سی با علی کریمی
رکورد فوق‌العاده قطر اس. سی با علی کریمی

رکورد فوق‌العاده قطر اس. سی با علی کریمی

آی اسپورت - در چارچوب دیدارهای هفته یازدهم و پایانی نیم‌فصل اول لیگ ستارگان قطر، تیم قطر اس. سی که برای ششمین بازی پیاپی علی کریمی را در خط میانی داشت، از ساعت ۱۹ امشب در ورزشگاه سحیم بن حمد با تیم صدرنشین السد دیدار کرد. شاگردان ژاوی که در ۱۰ مسابقه گذشته ۹ پیروزی و تنها یک تساوی داشتند، امشب کار دشواری مقابل قطر اس. سی که علی کریمی را در ترکیب خود می‌دید، پیش رو داشتند چراکه حریف‌شان در پنج دیدار قبلی برابر تیم‌های الوکره، العربی، الخور، السیلیه و الاهلی به پیروزی دست پیدا کرده است.

تیم فوتبال قطر اس. سی که قبل از جذب علی کریمی قعرنشین لیگ ستارگان بود و در پنج هفته ابتدایی چهار شکست و تنها یک برد داشت، پس از به خدمت گرفتن هافبک میانی فصل گذشته استقلال روند فوق‌العاده‌ای پشت سر گذاشت و امشب هم برابر السد صدرنشین توانست شکست‌ناپذیر بماند.

رقابت‌های لیگ ستارگان قطر امشب به پایان راهش در نیم‌فصل رسید که قطر اس. سی باز هم در حضور علی کریمی توانست تیم السد را پس از ۶ پیروزی متوالی متوقف کند و دومین تساوی شاگردان ژاوی را رقم بزند.

قطر اس. سی در بازی امشب روی اشتباه خط دفاعی السد و گلزنی اوکپوتو پیش افتاد، اما در دقیقه ۴۲ و با پنالتی‌ای که علی کریمی مرتکب شد، گل تساوی را توسط سانتی کازورلا دریافت کرد.

با وجود اینکه قطر اس. سی در ششمین بازی پیاپی با علی کریمی نتوانست ششمین برد متوالی را به دست آورد، اما تساوی برابر السد صدرنشین هم نمی‌تواند نتیجه بدی برای آنها باشد؛ به ویژه اینکه آنها با این مساوی ۱۹ امتیازی شدند و به رده چهارم جدول لیگ ستارگان قطر صعود کردند.

 

۴    
آی اسپورت
2020-12-29 00:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر