فهرست
عصبانی نباشیم، باغچه خودمان را بیل بزنیم
عصبانی نباشیم، باغچه خودمان را بیل بزنیم

عصبانی نباشیم، باغچه خودمان را بیل بزنیم

آی‌اسپورت- دارسی کوین، خبرنگار رادیو «کاراکول» فاش کرد، کارلوس کی‌روش در حال مذاکره با فدراسیون فوتبال کلمبیا است و از طریق واتس‌اپ‌ با برخی از اعضای کادر مربیگری و بازیکنان خود خداحافظی کرده... این خبر نشان می‌دهد که بر اساس نتایجی که کی‌روش در انتخابی جام جهانی گرفت، هر دو طرف به این نتیجه رسیده اند باید برای تغییر شرایط، به این جدایی خواسته یا ناخواسته تن بدهند.

منهای نتایجی که کی‌روش در کلمبیا گرفت و این دو دیدار آخر به دلیل تعدد گل‌های خورده و شکست‌های سنگین، کارنامه او در این کشور مخدوش شد، برخی منتقدان فوتبال ایران دست به کار شده‌اند و سرمربی کلمبیا را حسابی می‌نوازند. نوازش‌هایی آشنا برای همه ما که در فوتبال ایران نیز بی وقفه تدوام داشت و هر بار به بهانه‌ای، کی‌روش را از دم تیغ می‌گذراندند.

منتقدان، این روزها به تکرار مکرارت هم روی آورده‌اند و همچنان می‌گویند کی‌روش مربی نبوده و نیست و این، دقیقا همان وزنه‌های اشتباهی است که بارها به آن اشاره کرده‌ایم! آنها از ۸ سال قبل به این طرف می‌گویند کی‌روش مربی نیست و مدتهاست ادعا می‌کنند او یک کلاهبردار شیاد است که به طور ناگهانی وارد عرصه فوتبال جهان شد و روی نیمکت تیم‌های منچستریونایتد، رئال‌مادرید، پرتغال، آفریقای‌جنوبی، ایران و کلمبیا نشست.

این کلاهبردار به زعم آنها، در کلمبیا که قرار نبود مربی شود؛ پس چرا اخبار کی‌روش را دنبال می‌کنید؟ کی‌روش یک سال و اندی است که در فوتبال ایران تمام شده و در کلمبیا هم نتایج لازم را نگرفت اما چرا شما خوشحال نباشید که با رفتن کارلوس از این فوتبال، تیم ملی به ویلموتس و سپس دراگان اسکوچیچ رسید؟ اگر مصیبت منتقدان همیشه حاضر در صحنه «کی‌روش» بود، او که دیگر در ایران نیست و خوشبختانه یا بدبختانه، ناکامی‌هایش در کلمبیا نیز تکمیل شد. این همه حرص و جوش خوردن برای نتایج کی‌روش در شرایطی که فوتبال ایران باید در چند بازی بسیار مهم در انتخابی جام جهانی به میدان برود برای ما عجیب و غیرقابل تحلیل است.

از کی‌روش عصبانی نباشید؛ او در عالم مربیگری به هیچ کجا نرسید، هیچ قله‌ای را فتح نکرد و سرانجام هم به چهره‌ای مغموم در فوتبال تبدیل شد؛ حالا اگر ما باغبانیم، برویم باغچه خود را بیل بزنیم و ببینیم چگونه در این شرایط که فوتبال خود را به ویلموتس سپردیم و به این روز افتادیم باید به جام جهانی ۲۰۲۲ صعود کنیم؟

۸ ۷  
آی اسپورت
2020-11-24 15:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹، ۱۷:۴۲
نویسنده نا محترم که حسابی به گرفتن پک های جایزه از کیروش معروف بوده و هست، 2 صفحه مقاله نوشته در ستایش ارباب سابقش و در آخر به بقیه توصیه کرده که کیروشِ مَنو چیکار دارید ولش کنید فراموشش کنید!!! بزرگوار ما میخوایم فراموشش کنیم ولی شما نمیذاری! ما که مقاله چاپ نمیکنیم! شما و دوستانتون روزی یکی دو تا تو همین آی اسپورت ازتون مقالاتِ ستایشی چاپ میشه. جالبه که تَهِ همشون هم میگن چرا کیروش رو فراموش نمیکنید؟؟ :)))
جالبه که قبل از شروع به تِر زدن های استاد، همین ها هر روز لیستِ اسامی دعوت شده و دعوت نشده به تیم ملی کلمبیا رو توسط کیروش اعلام میکردن حالا میگن فراموشش کنید :) این آرتین زهرابی که دیگه از همه این جایزه بگیرا اوضاعش خراب تر بود و هست.
۳
م
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹، ۱۷:۵۴
چرا موقع برانکو به فکر باغچه خودت نبودی نوکر کیروش؟
۳
اقلیت تاس
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹، ۲۰:۲۹
تو چرا داغ کردی؟ باغچه خودت را بیل بزن
۳
متخصص عاسیا
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹، ۲۳:۴۴
وقتی تا دسته توت گیر کرده اما لبخند میزنی:))))

۳
محمد
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹، ۱۰:۵۲
تو چرا عين اسفند بالا و پايين مي پري. از كلمبيا انداختنش بيرون تو هنوز حمايت مي كني هنوز دنبال دلار ميگردي
۳
حرف حساب
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹، ۱۰:۵۷
آقای ارتین زهرابی از کیروش پرستان به نام در دوران حضور ایشان، دانرد فرار به جلو میکنند!!! استاد این شما هستید که کیروش را ول نکرده اید! حق هم دارید! خوب دورانی بود برای شما! متاسفانه به قول مموتی آن ممه را لولو برد و حسرتی برای شما جماعت خبردلار به جای گذاشت! هفته ای نیست که خبری از کیروش و حواشی بی پایانش در خبر ورزشی، ورزرش سه، ای اسپرت و ... منتشر نشود! این سایتها دست کی هستند استاد زهرابی؟؟ منتقدان کیروش؟؟ نکنه با راخراجش از کلمبیا به فکر برگشت به دوران اوج هستید؟؟ البته نو اوج فوتبال ملی بلکه به اوج خوشی شما یه عده خبردلار مزدور!!؟؟؟
۳
مسعود
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹، ۱۲:۱۲
قشنگ معلوم ناراحت شدی کی‌روش شکست خورده تو هم اگر راست میگی برو باغچه خودت رو بیل بزن چه نیازی داشتی به این نوشته ها
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر