فهرست
دایی هم بود 9 رای بیشتر نمی‌آورد
دایی هم بود 9 رای بیشتر نمی‌آورد

دایی هم بود 9 رای بیشتر نمی‌آورد

آی اسپورت - کاملا قابل پیش بینی بود که علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال بین چهار نفر چهارم شود. شاید اگر ۸ کاندیدا هم حضور داشتند، کاندیدای فوتبالی هشتم می‌شد به هر حال اینجا فوتبال ایران است و قواعد خاص خود را دارد شک نکنید که اگر علی دایی و مهدی مهدوی‌کیا هم در انتخابات شرکت می‌کردند بین چهار نفر چهارم می‌شدند و تعداد آرای آنها دورقمی نمی‌شد. آنچه در انتخابات رخ داد بار دیگر نشان داد که فوتبال چهره فوتبالی نمی‌خواهد نه تنها صندلی داغ فدراسیون فوتبال بلکه مدیران باشگاه‌ها هم یکی پس از دیگری غیرفوتبالی هستند و به همین دلیل هم هست که در فیفا کیلوها پرونده داریم و بدهی روی بدهی برای مدیران غیر فوتبالی بعدی باقی می‌ماند.

علی کریمی فقط در انتخابات شرکت کرده بود که یکسری مسائل ثابت شود و یک سری حرف‌ها را بزند حرفهایی که البته جدید نبود ولی مهم بود. او گفت روز مهندس را به همه مهندسان تبریک می‌گویم و احساس می‌کنم فقط ۹ نفر می‌خواستند فوتبال تغییرات اساسی پیدا کند.

اما واقعیت این است که اصلاً قرار نیست فوتبال ایران تغییرات اساسی پیدا کند در این انتخابات بکن‌باوئر هم اگر ایرانی بود رای نمی‌آورد حالا اینکه علی کریمی است و بسیاری از اصول مدیریت را اساساً بلد نیست. جای کریمی در مستطیل سبز است تا با آن دریبل‌های جادویی‌اش لذت را به فوتبال دوستان هدیه کند جای امثال او و فرهاد مجیدی روی صندلی ریاست نیست ولی کریمی آمد تا با چهارم شدنش به همه ارکان فوتبال ایران ثابت کند که قرار نیست تغییر خاصی در این فوتبال ایجاد شود.

 

خبر ورزشی 

۱۳ ۳  
آی اسپورت
2021-02-28 16:59:00
نظر دهید

۳ نظر
اقلیت تاس
يكشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹، ۲۱:۰۷
امثال کریمی و مجیدی!!! آخه کیسه کش با چه متر و معیاری فرهادملکه را همردیف کریمی قرار دادی؟؟؟ خودت وقت نوشتن خجالت نکشیدی؟؟
محمد
يكشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹، ۲۲:۱۸
علی کریمی در حد رئیس فدراسیون فوتبال نبود و نیست. یک آدم دمدمی مزاج، بی ادب و.... خدا را شکر که انتخاب نشد تا با عملکردش اعتبار بزرگانی چون دادکان، دایی و... زیر سوال نرود. فوتبال ایران فقط دایی را می خواهد و گرنه غیرفوتبالی ها بهتر هستند
۳ ۱
اقلیت تاس
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹، ۰۹:۲۸
تو هم خوبی کیسه کش...فوتبال ایران فقط ملکه فرهاد را میخواد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر