فهرست
منیریه و اسنپ؟ قدیمی شده آقای نظری!
منیریه و اسنپ؟ قدیمی شده آقای نظری!

منیریه و اسنپ؟ قدیمی شده آقای نظری!

آی اسپورت - یکی از بامزه‌ترین واکنش‌ها به ابتلای بازیکنان استقلال به کرونا را از سوی حجت نظری عضو ناشناخته هیات مدیره این باشگاه دیدیم. او بعد از اعلام این خبر در مصاحبه‌ای گفت: «ما از روز اول فقط دغدغه سلامتی بازیکنان و کادر فنی را داشتیم که متاسفانه سازمان لیگ به وظیفه خود در این زمینه خوب عمل نکرد. در رسانه‌ها ما را به ترس از ادامه لیگ متهم کردند، در حالی که ما آغازگر لیگ بعد از کرونا بودیم اما اگر اصراری هست که قهرمان این فصل حتما معلوم شود و جام به تیم مدنظر برخی افراد داده شود، می‌توانند از منیریه تهیه کنند و بیش از این با جان جوانان کشور بازی نکنند. من هم حاضرم هزینه‌اش را پرداخت کنم و خودم با اسنپ به آن باشگاه ارسال کنم.»

البته مسئولیت حفظ جان بازیکنان با نهادهایی مثل فدراسیون فوتبال، فدراسیون پزشکی و حتی ستاد مقابله با کروناست که مجوز برگزاری بازی‌ها را به سازمان لیگ داد و نظارتی روی اجرای پروتکل‌ها نداشت و اگر انتقادی هست مخاطبش همین نهادها هستند اما آیا واقعا لازم است در میان این انتقادها، طعنه‌هایی بدون سند و هوادارپسند هم نثار تیم رقیب کرد؟ تکرار طعنه‌هایی مثل خرید جام از منیریه و ارسال آن با اسنپ برای باشگاه رقیب چه کمکی به بهبود این وضعیت می‌کند؟

آقای نظری باور کنید بازی با کلیدواژه هایی مثل منیریه و اسنپ دیگر از مد افتاده است و اصلا بامزه نیست. حالا اگر می‌خواهید با این حرف‌ها برای خودتان در میان هواداران استقلال محبوبیت کسب کنید، بحث دیگری است اما اگر واقعا دل‌تان برای استقلال و هوادارانش می‌سوزد، هر چه زودتر دست به کار شوید. آن پولی را که می‌خواهید هزینه اسنپ ارسال جام برای تیم رقیب کنید، نگه دارید، منبع مالی دیگری هم پیدا کنید و تا فردا مطالبات بویان را پرداخت کنید. اگر دیر بجنبید ممکن است از استقلال امتیاز کم کنند یا حتی این تیم را به دسته‌های پایین‌تر بفرستند! اگر چنین اتفاقی بیفتد، مطمئن باشید هواداران استقلال دیگر به شوخی‌هایی مثل خرید جام از منیریه و فرستادن آن با اسنپ نخواهند خندید و مطالبه اصلی آنها پیدا کردن مقصران اصلی چنین فاجعه‌ای خواهد بود.

۴۳ ۲  
آی اسپورت
2020-07-08 01:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امیرعباس
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹، ۰۹:۴۵
ولی برادر یا خواهر عزیز که با این حد از کینه و نفرت این مطلبو نوشتی داستان جام اسنپی و منیریه و جام های قلابی اهدایی و له له زدن مدیران تیمتون واسه جام مفتخورانه اصلا شوخی نیست و اصولا هم از مد نیفتاده چرا عصبانی میشی از حقیقت جام اسنپی ؟؟
۳
Sorrow
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹، ۱۵:۴۴
اشتباه نکن نویسنده‌ی عزیز اصلا هم از مد نیوفتاد، امثال حجت نظری خوب فهمیدن کجا اومدن با چه انسانهایی طرف هستن.قصد جسارت به همه‌ی هوادارای استقلال رو ندارم ولی اینگونه اظهار نظرها هنوز توی تیم رقیب طرفدار داره . در نهایت هر چی امثال نظری بیشتر اراجیف بفابند بیشتر به خودشون ضربه میزنن و مارو متحدتر و قوی‌تر میکنن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر