فهرست
بوفون: باید یوونتوس واقعی باشیم
بوفون: باید یوونتوس واقعی باشیم

بوفون: باید یوونتوس واقعی باشیم

آی‌اسپورت- کاپیتان یوونتوس وادار شد در پاسخ به حواشی به وجود آمده اخیر، به گفت‌وگو با کانال رسمی باشگاه بپردازد. انتشار حواشی در خصوص مشاجره‌ای که بوفون پس از بازی با ناپولی با بازیکنان یوونتوس به ویژه مهدی بن‌عطیه داشته باعث شد تا کانال رسمی باشگاه یوونتوس با کاپیتان این تیم در این‌باره به گفت‌وگو بپردازد.

«این نوعی شایعه است؛ زمانی آن‌را مطرح می‌کنند که تیمی مانند یوونتوس آسیب‌پذیر نشان داده است. آن‌ها سعی می‌کنند محیط را بی‌ثبات کنند و اتحاد و اطمینانی که در این گروه وجود دارد را تضعیف کنند. این طبیعی است؛ از زمانی که من در یوونتوس حضور دارم، این اتفاق رخ داده است. به نظرم برخوردی که با این موضوع شد را مناسب و منطقی می‌دانم، امّا هیچ کس، حداقل در ۱۷ سالی که من در یوونتوس حضور داشته‌ام، حق نداشته، به خاطر یک شکست، یک بازیکن را مورد سرزنش قرار دهد و  تا زمانی که من کاپیتان این تیم هستم، اجازه نمی‌دهم این اتفاق  رخ دهد.»

«می‌خواهم این را اضافه کنم که مهدی واقعا پسر مودب و محترمی است. احساس کردم که باید با این موضوع برخورد کنم؛ روشن است که  باید از این گروه حمایت کنم، به خصوص از مهدی که شخصیتی عالی دارد. ما ۵ امتیاز مهم در روزهای اخیر از دست دادیم، امّا هنوز با یک اختلاف کم در صدر جدول قرار داریم و نیاز داریم همین را تا پایان حفظ کنیم و این وظیفه ما در ادامه کار است. این ۹ ماهی که ما پشت سرگذاشته‌ایم، باعث شده تا از نظر ذهنی و فیزیکی انرژی زیادی از ما بگیرد، امّا اکنون ۲۰ روز باقی مانده است و باید بتوانیم به موفقیت برسیم. اگر بقیه از ما بهتر باشند به آن‌ها تبریک می‌گوییم، چراکه در لیگی که ۳۸ بازی برگزار می‌شود، برنده معمولا شایسته آن بوده است. دیدار مقابل اینتر تعیین کننده است، امّا دیدار مقابل بولونیا، رم و ورونا هم تعیین‌کننده خواهد بود. ۲۰ روز پیش رو باید با روحیه‌ای درنده و بی رحمی ورزشی وارد زمین شویم و همه باید متحد باشیم. در چند ماه سختی، عده‌ای همیشه تلاش کرده‌اند برای ما مشکل‌ساز شوند، بدون این‌که موفق هم باشند. باید به عنوان مجموعه یوونتوس دیواری برای محافظت از این تیم ایجاد کنیم و اجازه دهیم که تیم ۲۰ روز، یوونتوس واقعی باشد.»

 

طرفداری

     
آی اسپورت
2018-04-24 21:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر