فهرست
دکه آنلاین: هیس!
دکه آنلاین: هیس!

دکه آنلاین: هیس!

آی اسپورت – هیس تیتر یک خبر ورزشی است که با طرحی از بیرانوند همراه شده و به حاشیه های گلر ملی پوش پرسپولیس اختصاص دارد. این روزنامه بعد از تساوی دیروز استقلال مقابل سیاه جامگان از قول شفر نوشته که داور و دروازه بان حریف جلوی برد آبی ها را گرفتند. شایعه اخراج مسعود شجاعی از پانیونیوس تیتر عجیبی است که روی جلد این روزنامه دیده می شود.

 

خبر ورزشی 30 آبان
خبر ورزشی 30 آبان

روزنامه گل با تیتر بیران روی بند به اتفاقات بازی دیروز پرسپولیس و پدیده و تقابل هواداران پرسپولیس با گلر تیمشان اشاره کرده. این روزنامه نوشته بیرانوند به خاطر نشان دادن هیس به هواداران به کمیته انضباطی باشگاه احضار خواهد شد. هیچ و پوچ تیتر این روزنامه برای تساوی بدون گل سیاه جامگان و استقلال است.

 

روزنامه گل 30 آبان
روزنامه گل 30 آبان

پیروزی با اشاره به تساوی پرسپولیس مقابل پدیده از تیتر بحران، حاشیه و بدشانسی در کورس قهرمانی استفاده کرده. این روزنامه نوشته تکلیف بشار رسن بعد از مصدومیتش در بازی دیروز، امروز مشخص خواهد شد. پیروزی گیر دادن به رقیب سنتی را هم فراموش نکرده و نوشته استقلال تنها تیمی بوده که نتوانسته به سیاه جامگان گل بزند و شفر هم در مسیر منصوریان است.

 

پیروزی 30 آبان
پیروزی 30 آبان

بیرانوند عکس یک روزنامه همشهری ورزشی هم هست. این روزنامه با انتشار عکس هیس نشان دادن او، تساوی خانگی پرسپولیس مقابل پدیده را به تلخی یک شکست می داند که می تواند زمینه ساز یک بحران برای قرمزها باشد.

همشهری ورزشی 30 آبان
همشهری ورزشی 30 آبان

 

۲    
آی اسپورت
2017-11-21 09:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر