فهرست
افسوس گوچی پس از هت تریک: بی فایده بود
افسوس گوچی پس از هت تریک: بی فایده بود

افسوس گوچی پس از هت تریک: بی فایده بود

آی اسپورت - رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی هیرنفین بعد از هت تریک و رسیدن به صدر جدول گلزنان لیگ هلند از این که نتوانست تیمش را به برد برساند، ابراز ناراحتی کرد. شب گذشته هیرنفین در حالی که سه بر دو از آیندهوون پیش بود در نهایت چهار بر سه بازی را واگذار کرد. در این بازی مهاجم ایرانی توانست برای تیمش هت تریک کند و به اولین فوتبالیست ایرانی تبدیل شود که در یک لیگ اروپایی توانسته هت تریک کرده باشد.

قوچان‌نژاد بعد از پایان مسابقه، گفت‌: «متاسفم که گل‌هایم بی‌ثمر ماند. اگر یک تیم با بدشانسی بازی را قرار بود ببازد، همین روز بود. باید از این شکست درس بگیریم. از طرفی من خوشحالم که توانستم سه گل برای تیمم به ثمر برسانم و هت تریک کنم، اما چه فایده که این گل‌های من بی ثمر ماند و تیمم نتوانست امتیازی از این بازی را کسب کند.»

گوچی گفت: «شکست بسیار تلخی برای ما بود. نیمه نخست فوتبال بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و کاملا سرتر از حریف بودیم. حریف قدرت فیزیکی  و تیمی بالایی داشت. من خیلی متاسفم که این بازی را باختیم، اما باید به خودمان افتخار کنیم که برابر تیمی همچون آیندهوون چنین فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشتیم. قطعا شایستگی های زیادی داشتیم و نباید این بازی را  شکست می‌خوردیم ولی این طور اتفاقات در فوتبال طبیعی است و در برخی از مواقع یک تیم نمی‌تواند به آن چه که استحقاق دارد برسد.»

۱    
آی اسپورت
2017-01-23 12:11:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر