فهرست
گزینه های سرپرستی پرسپولیس: این ۵نفر
گزینه های سرپرستی پرسپولیس: این ۵نفر

گزینه های سرپرستی پرسپولیس: این ۵نفر

آی اسپورت –  مدتی قبل فدراسیون فوتبال اعلام کرد افشین پیروانی، سرپرست پرسپولیس به علت تخلفاتی که در دوران حضور در تیم ملی مرتکب شده 5 سال حق فعالیت فوتبالی ندارد.

حالا با توجه به اینکه افشین پیروانی در حال حاضر اجازه همراهی پرسپولیس را برای لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا ندارد، نام های زیادی برای جانشینی او و پذیرش پست سرپرستی پرسپولیس مطرح شده اند که یکی از بین آنها انتخاب خواهد شد. محمد پنجعلی، محمد زادمهر، محسن خلیلی، بهنام ابولقاسم پور و محمد خاکپور گزینه های سرپرستی پرسپولیس هستند که به زودی و بعد از جلسه هیئت مدیره یکی برگزیده خواهد شد.

 محمد زادمهر در دهه 50 به عنوان ذخیره طلایی پرسپولیس مشهور بود اما با توجه به اتمام تحصیلات در رشته دندانپزشکی دیگر خیلی در میادین فوتبالی دیده نشد.

 محمد پنجعلی پیش از یک دهه مدافع ثابت پرسپولیس بوده و یکی از خوش فکرترین بازیکنان تاریخ این باشگاه محسوب می شود. محمد خاکپور و بهنام ابولقاسم پور هر کدام در مقاطعی کوتاه و در اوایل دهه 70 و 80 بازیکن پرسپولیس بودند اما محسن خلیلی که رابطه بسیار خوبی با برانکو دارد، اگرچه 3 فصل عضو پرسپولیس بود اما عملکرد فوق العاده ای داشت و از عوامل اصلی قهرمان این تیم در لیگ هفتم بود.

 فوتبال ترایب

۶ ۱  
آی اسپورت
2018-05-17 10:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید از تفت
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۴
امیدوارم پشت پرده محرومیت پیروانی باجگیری و انتقام گیری کیروش نباشه. یعنی چیز دیگه ای هم نمیتونه باشه. پیروانی اطلاعاتی را در اختیار علی کریمی گذاشته و کریمی هم به واسطه همین اطلاعات ضربه فنی کرده. فدراسیون هم به کیروش گفته ساکت باش ما خودمون ادبش می کنیم. خود تاج و ساکت هم دارند انتقام می گیرند. کل قضیه همینه که باعث تاسفه و فاجعه بار. چطور ممکنه تخلفی اتفاق افتاده باشه بعد یکسال و نیم بررسی بشه؟
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر